Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Przemysł Offshore, Przemysł Energetyczny-Firmy offshore, Produkcja dla offshore, Konstrukcje offshore, Urządzenia offshore, Wyposażenie offshore, Platformy wiertnicze, Górnictwo morskie, Energetyka morska, Energetyka wiatrowa, Morskie elektrownie wiatrowe

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


CLIMAX to wiodący światowy producent przenośnych maszyn do obróbki skrawaniem, spawania oraz zaawansowanych systemów testowania zaworów. Od ponad 50 lat CLIMAX jest liderem branży, którą sam stworzył i rozwija.
Aktualnie CLIMAX to połączenie marek i produktów CLIMAX (przenośnych maszyn do obróbki metali), BORTECH (automatycznych napawarek), CALDER (zaawansowanych systemów testowania zaworów) oraz H&S TOOL (urządzeń do cięcia i fazowania rur).
Kompleksowość rozwiązań oferowanych przez CLIMAX pozwalających na realizację krytycznych zadań związanych z produkcją i naprawami w przemyśle, sprawiły że znalazły one swoje zastosowanie w wielu różnych branżach: w tym w przemyśle naftowym i gazowy, górnictwie, budownictwie konstrukcji wielkogabarytowych oraz przemyśle stoczniowym i offshore.

CLIMAX to najlepsza relacja jakości do ceny. Ponad 99% oferowanych urządzeń produkowanych jest w USA, gdzie obowiązują najwyższe na świecie normy bezpieczeństwa i jakości. Nasze produkty są produkowane zgodnie z certyfikatem ISO 9001
i spełniają międzynarodowe standardy, w tym certyfikat CE.

oferta:


CLIMAX to NAJWYŻSZA NA ŚWIECIE WYDAJNOŚĆ
CLIMAX to najlepsze na Świecie przenośne maszyny do obróbki metali, systemy do automatycznego napawania oraz zaawansowany systemy do testowania zaworów.

CLIMAX to POŁĄCZENIE MOCY z NIEZAWODNOŚCIĄ
Przenośne wytaczarki marki CLIMAX są najbardziej kompaktowymi i niezawodnymi jednostkami dostępnymi na rynku. Dzięki nim realizacja nawet najbardziej skomplikowanych obróbek jest stosunkowo prosta i możliwa do realizacji przy zachowaniu najwyższej efektywności.

CLIMAX to NAJWIĘKSZA NA ŚWICIE WYPOŻYCZALNIA
Climax na całym świecie posiada ponad 2500 jednostek sprzętowych z przeznaczeniem do wypożyczenia. Nie musisz od razu kupować oferowanych przez nas maszyn. Możesz je najpierw wypożyczyć, przetestować i o ile odpowiedzą pozytywnie na Twoje oczekiwania będziesz mógł je kupić.

CLIMAX to KOMPLEKSOWE ROZWIZANIE DLA PRZEMYSŁU
CLIMAX to kompleksowe rozwiązanie dla przemysłu, które z powodzeniem sprawdzają się wszędzie tam gdzie gabaryty elementów konstrukcyjnych jak i ich dostępność stanowią problem w technologii remontowo-produkcyjnej. Wyeliminowanie kosztów transportu przy jednoczesnym rozbudowaniu usługi serwisowej pozwala na znacznie szybsze realizowanie zadań produkcyjnych, a w przypadku awarii; na szybsze przywrócenie ciągłości produkcji.

kontakty:


AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR CLIMAX na POLSKĘ:

NGLMachining Artur Chróścielewski Rafał Bogusz Sp.j.
ul. Orzechowa 5
80-175 Gdańsk

kom.: +48 728 998 335
e-mail: r.bogusz@nglmachining.com
www.nglmachining.com

słowa kluczowe:


mobilna obróbka skrwaniem, obróbka skrawaniem, obrabiarki przenośna, in-situ machining, on site machining, przenośne maszyny do obróbki skrawaniem, przenośne wytaczarki, prznośne tokarki kołnierzowe, przenośne frezraki, wytaczarki, portable line boring, portable machining, machining, obróbka u klienta, obróbka przenośna, przenośne wytaczanie, obróbka mobilna, obróbka przenośna, falnge facer, wytaczarka, frezarka, climax, verg, mirage

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook