Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Kancelarie morskie, Prawo morskie, Konsulting morski, Ubezpieczenia morskie, Brokerzy ubezpieczeniowi, Finanse morskie

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

WARTA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. Biuro Underwritingu Ryzyk Morskich

Adres: Gdynia, Kołłątaja 1 Szczecin, Dworcowa 1A,
telefon: 58 662 45 62 / 91 425 76 40
e-mail: marine@warta.pl
www: www.warta.pl
fax: 58 662 45 63 / 91 425 76 12

o firmie:


Ubezpieczamy wszystko co porusza się po wodzie.

WARTA jest w stanie przygotować kompleksową ofertę w zakresie ubezpieczeń morskich dla każdego zainteresowanego podmiotu, obejmującą wszelkie aspekty odpowiedzialności cywilnej, posiadane mienie, życie i zdrowie załogi czy pasażerów. Można powiedzieć, że ubezpieczamy wszystko co porusza się po wodzie – od jachtu do tankowca.

WARTA już od 1920 roku, czyli ponad 90 lat zapewnia spokojny sen swoim klientom. Od ponad 50 lat WARTA oferuje w pełnym zakresie krajowe i zagraniczne ubezpieczenia morskie. W tym czasie zbudowaliśmy sieć partnerów i brokerów w wielu krajach Europy i na całym świecie. Jesteśmy też członkiem Międzynarodowej Unii Ubezpieczycieli Morskich (IUMI). Nic więc dziwnego, że w naszym Biurze Sprzedaży Ubezpieczeń Morskich zlokalizowanym zarówno w Gdyni i w Szczecinie można ubezpieczyć właściwie wszystko co związane jest z żeglugą morską, czy ogólnie z działalnością na morzu.

WARTA jest firmą, która ma najszerszą ofertę ubezpieczeń morskich na rynku polskim, cieszy się zaufaniem zarówno polskich, jak również zagranicznych klientów związanych z żeglugą i transportem morskim. W ostatnim czasie WARTA dołączyła do Grupy Talanx i zyskała silnego, profesjonalnego i liczącego się na świecie akcjonariusza. Stabilność finansowa i wiarygodność firmy znalazła uznanie agencji ratingowej S&P, która przyznała Warcie rating „A”.

oferta:


WARTA jest w stanie przygotować kompleksową ofertę w zakresie ubezpieczeń morskich dla każdego zainteresowanego podmiotu, obejmującą wszelkie aspekty odpowiedzialności cywilnej, posiadane mienie, życie i zdrowie załogi czy pasażerów.

Warta ubezpiecza zdecydowaną większość statków, kutrów, łodzi polskich armatorów, statków budowanych i remontowanych w polskich stoczniach, kontenerów polskich przewoźników, aparatury i sprzętu eksploatowanego na morzu, platform (wydobywczej i wiertniczej) na polskim off-shore, załóg jednostek pływających.

Oferuje ubezpieczenia morskie : casco statków morskich, jednostek rybackich, ryzyka wojny i strajku, Odpowiedzialności Cywilnej armatora ( Protection & Indemnity ), Odpowiedzialności Cywilnej czarterującego, utraty tenuty dzierżawnej, jachtów, statków w budowie, OC z tytułu remontów statków, kontenerów, aparatury i sprzętu eksploatowanego na morzu, ładunków, załóg jednostek pływających, ryzyk off-shore.

W swoich polisach posługuje się najlepszymi standardami międzynarodowymi.

Jako znany i ceniony uczestnik międzynarodowego rynku ubezpieczeń morskich od kilkunastu lat oferuje ochronę ubezpieczeniową (na zasadzie częściowego udziału od kilku do kilkudziesięciu procent) również armatorom flot zagranicznych.


Pozycja Warty na rynku krajowym i zagranicznym wynika m.in. z:

- kilkudziesięciu lat tradycji w obsłudze ubezpieczeń morskich,
- najliczniejszej w Polsce i najbardziej doświadczonej kadry underwriterów i likwidatorów szkód dedykowanej wyłącznie ubezpieczeniom morskim i zorganizowanej w 2 biurach (Biurze Sprzedaży Ubezpieczeń Morskich oraz Biurze Likwidacji Szkód Morskich) , w agencji GAL w Londynie i w Departamencie Ubezpieczeń Morskich ,Lotniczych i Reasekuracji w Centrali w Warszawie,
- solidnej pozycji finansowo-kapitałowej (rating S&P „A” ),
- stabilnej sieci międzynarodowych kontaktów z największymi ubezpieczycielami, reasekuratorami, klubami P&I, brokerami, bankami, korespondentami i komisarzami awaryjnymi, adwokatami i ekspertami nautycznymi, okrętowymi i ładunkowymi.


Ubezpieczenie CASCO jednostek pływających
Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej armatorów jednostek pływających
Ubezpieczenie budowy jednostek pływających
Ubezpieczenie odpowiedzialności stoczni z tytułu remontów jednostek
Ubezpieczenie platform wiertniczych
Ubezpieczenie rzeczy osobistych załóg statków morskich
Ubezpieczenie aparatury i sprzętu eksploatowanego w morzu lub w porcie
Ubezpieczenia rybackie
Ubezpieczenia żeglugi śródlądowej
Ubezpieczenie jachtów

Więcej o ofercie WARTY pod adresem:
http://www.warta.pl/ubezpieczenia/firma/ubezpieczenia-morskie

kontakty:


WARTA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.
Biuro Sprzedaży Ubezpieczeń Morskich Centrali

ul. Kołłątaja 1
81-332 Gdynia
tel.:+48 58 662 45 62
fax:+48 58 662 45 63

Ul. Dworcowa 1A
70-206 Szczecin
tel.:+48 91 425 76 40
fax:+48 91 425 76 12

słowa kluczowe:


ubezpieczenia morskie, ubezpieczenia dla przemysłu stoczniowego, ubezpieczenia dla armatorów morskich jednostek pływających, ubezpieczenia dla armatorów statków zeglugi śródlądowej, ubezpieczenia jednostek pływających, ubezpieczenia armatorskie, ubezpieczenia kutrów, ubezpieczenia łodzi rybackich

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook