Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Kancelarie morskie, Prawo morskie, Konsulting morski, Ubezpieczenia morskie, Brokerzy ubezpieczeniowi, Finanse morskie

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


HMS Assistance - kompleksowa opieka medyczna dla marynarzy i ich rodzin.

HMS Assistance gwarantuje kompleksową obsługę wszelkich zdarzeń zdrowotnych, zarówno w razie nagłego zachorowania, planowego leczenia, działań profilaktycznych, jak i organizacji świadczeń z zakresu medycyny pracy. Od momentu pierwszego kontaktu z naszym całodobowym Centrum Assistance zapewniamy specjalistyczną pomoc w postaci doświadczonego zespołu specjalistów ds. medycznych. Naszym zadaniem jest skuteczne zorganizowanie całego procesu leczenia od momentu zgłoszenia, po monitoring stanu zdrowia po zakończonym leczeniu: diagnostyka, konsultacje lekarskie, pomoc doraźna, transport medyczny, leczenie szpitalne, rehabilitacja, opieka psychologiczna, profilaktyka, szczepienia, druga opinia medyczna. W procesie diagnostyki oraz leczenia, stosownie do potrzeb, uczestniczą specjaliści ds. medycznych, zespół lekarzy, pielęgniarki i ratownicy medyczni. Nasze działania opieramy o wiedzę i doświadczenie międzynarodowego zespołu oraz najnowsze rozwiązania telemedyczne wspomagające proces diagnostyki stanu zdrowia pacjenta. Do dyspozycji naszych klientów jest sieć partnerów medycznych.

HMS Assistance jest właścicielem nowoczesnej przychodni medycznej zlokalizowanej w centrum Gdyni. Atutem placówki jest doświadczony i kompetentny zespół lekarzy praktyków. HMS Clinic charakteryzuje wysoki standard oferowanych usług i przyjazny klimat spełniający kryteria istotne dla zagwarantowania najwyższej jakości serwisu. Gabinety HMS Clinic są wyposażone w nowoczesny, światowej klasy sprzęt USG. Na miejscu znajduje się także punkt pobrań materiału do badań laboratoryjnych, a wyniki badań pacjenta, dostępne są w indywidualnym eKoncie pacjenta w ramach serwisu www.hms-assistance.com już w dniu badania. Kluczowym aspektem przychodni jest poradnia medycyny pracy spełniająca najwyższy poziom serwisowy, w tym medycyna morska ukierunkowana na badania i profilaktykę ludzi morza.

oferta:


W ramach współpracy z armatorami realizujemy program opieki medycznej dla marynarzy i ich rodzi. Program opieki medycznej realizowany jest za pośrednictwem 24h Centrum Assistance na terenie całego kraju, w ramach partnerstwa z placówkami medycznymi, 24h na dobę przez 365 dni w roku. Niezależnie, każdy może również korzystać z zakresu specjalistycznych usług medycznych dostępnych w dedykowanej marynarzom placówce medycznej HMS Clinic w Gdyni.

Centrum Assistance kompleksowo organizuje cały proces leczenia marynarza, w tym koordynuje kontynuację leczenia pacjenta po powrocie do kraju – od organizacji transportu medycznego, konsultacji lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych kończąc na leczeniu szpitalnym. W całym procesie towarzyszy pacjentowi dedykowany concierge, który jest w stałym kontakcie z pacjentem, jogo rodziną, a także pracodawcą.
Proces koordynacji leczenia kończy się każdorazowo podsumowaniem lekarza w postaci raportu medycznego. Raport medyczny wystawiany jest na formularzu Doctor’s Report lub też według wzoru wymaganego przez danego armatora lub klub ubezpieczeniowy. Istnieje możliwość wystawienia raportu również w języku angielskim.

Usługi HMS dostępne są telefonicznie, online poprzez eKonsultacje lekarskie i offline poprzez wysłanie zapytania do lekarza. Ponadto obecność w HMS gwarantuje stały dostęp do porad ambulatoryjnych we współpracujących z nami placówkach medycznych, bądź też w przypadku wskazań medycznych pacjent ma możliwość skorzystania z lekarskiej wizyty wyjazdowej. Naszym celem jest znalezienie najlepszego lekarza z rekomendacją, znalezienie go na czas i we właściwym miejscu. Dzięki temu, pacjent ma możliwość uzyskać np. poradę specjalistyczną zarówno w placówce medycznej oferującej szeroki zakres konsultacji specjalistycznych, jak i w ośrodku specjalizującym się w leczeniu tylko danego schorzenia. Gwarantujemy dostępność do usług podczas pracy, w podróży służbowej czy też na urlopie, niezależnie od miejsca pobytu pacjenta.

kontakty:


24h Centrum Assistance
+ 48 798 731 731
hms@hms-assistance.com

HMS Assistance S.A.
ul. Władysława IV 43, 81-395 Gdynia
tel: +48 58 742 21 70, fax +48 58 742 21 71
hms@hms-assistance.com, www.hms-assistance.com

HMS Clinic Sp. z o.o.
ul. Pułaskiego 6, 81-368 Gdynia
tel. +48 58 742 21 80
info@hms-clinic.com, www.hms-clinic.com

słowa kluczowe:


opieka medyczna dla marynarzy, przychodnia zdrowia Gdynia, abonamenty medyczne, świadectwa zdrowia, międzynarodowe świadectwa zdrowia, opieka zdrowotna ludzi morza, medycyna morska, badania profilaktyczne dla marynarzy, świadectwa zdrowia w jeden dzień, KOTC, P&I Club, benefity dla marynarzy, lekarz dla marynarza

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook