Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Kancelarie morskie, Prawo morskie, Konsulting morski, Ubezpieczenia morskie, Brokerzy ubezpieczeniowi, Finanse morskie

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

generpol Sp. z o.o.

Adres: 80-204 Gdańsk,
Śniadeckich 27/3
telefon: +48 58 710 35 36
e-mail: info@generpol.eu
www: www.generpol.eu
fax: +48 58 710 12 35

o firmie:


generpol Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku, jest spółką realizującą projekty i zarządzającą aktywami w branży energii odnawialnej. Głównym obszarem działalności spółki działającej w Polsce od 2008 roku jest planowanie, przygotowywanie, finansowanie, budowa i eksploatacja projektów w zakresie morskiej energetyki wiatrowej realizowanych na polskich obszarach Morza Bałtyckiego.

W oparciu o dokładne analizy i wiarę w ogromną przyszłość morskiej energetyki wiatrowej w Polsce oraz dzięki inwestycjom, prowadzonym konsekwentnie od kilku lat, generpol stworzył podstawy realizacji projektów w zakresie morskiej energetyki wiatrowej, stając się tym samym jednym z wiodących przedsiębiorstw w tej branży w Polsce.

Swoją dobrą pozycję rynkową generpol zawdzięcza współpracy z krajowymi oraz międzynarodowymi partnerami. Sieć powiązanych z nami firm obejmuje zarówno producentów turbin wiatrowych, doświadczonych deweloperów w zakresie morskich farm wiatrowych, przedsiębiorstwa energetyczne jak również prywatne i instytucjonalne grupy inwestycyjne.

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook