Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Portale morskie, Serwisy morskie, Czasopisma morskie, Gazety morskie, Wydawnictwa morskie, Prasa morska, Katalogi morskie, Katalogi firm morskich, Informatory morskie, Gadżety morskie, Upominki morskie, Usługi reklamowe dla branż morskich

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

TRADEMAR Sp.z o. o.

Adres: 81-524 Gdynia,
ul. Balladyny 5
telefon: (058) 661 69 73
www: www.trademar.pl
fax: (058) 661 69 73

o firmie:


TRADEMAR Sp. z o.o. jest Wydawnictwem istniejącym na polskim rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w publikacjach profesjonalnych przeznaczonych dla marynarzy floty handlowej.

Początki szerszej działalności wydawniczej sięgają roku 1994, kiedy to TRADEMAR nabył od Pomorskiego Towarzystwa Kaszubsko-Pomorskiego prawa wydawnicze do podręczników fachowych i publikacji profesjonalnych dotyczących szeroko pojętej gospodarki morskiej wydawanych wcześniej przez Wydawnictwo Morskie (które wówczas przestało istnieć).

Wydawnictwo TRADEMAR od początku starało się skupić na publikacjach służących edukacji kadr morskich: zarówno szeregowych marynarzy jak i oficerów. Uzupełnienie tego rodzaju w stosunku do działalności wydawnictw dwóch polskich Akademii Morskich było konieczne wobec znacznego zapotrzebowania na literaturę fachową i ograniczonych możliwości wydawniczych obu uczelni.

W ciągu 20 lat działalności Wydawnictwa TRADEMAR wydaliśmy wiele pozycji poszukiwanych i niezwykle ciepło przyjętych przez środowiska morskie. W szczególności przez ponad 35 000 rzeszę polskich marynarzy, którym dziękujemy za lata zaufania i których prosimy o dalsze.

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook