• <

Szczegóły ogłoszenia

technozbyt_980x120_gif_2020

Mechanik – monter urządzeń

Standard

Dane kontaktowe

Stocznia Remontowa "Nauta" S.A. zatrudni na stanowisku: Mechanik – monter urządzeń


Zakres obowiązków:

- wykonywanie demontaży i transportu urządzeń z jednostek pływających i doków na warsztat, a po zakończeniu prac remontowych – transportu i montaży powrotnych

- utrzymywanie we właściwym stanie technicznym przynależnych urządzeń i narzędzi

- utrzymywanie w czystości stanowisk pracy w warsztacie i na jednostkach pływających

Wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe o kierunku mechanicznym (możliwość zatrudnienia bezpośrednio po ukończeniu szkoły o profilu mechanik - do przyuczenia od podstaw)

- podstawowa znajomość zagadnień mechaniki ogólnej

- umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych maszynowych.

- posiadanie zdolności manualnych w posługiwaniu się kluczami i narzędziami (elektrycznymi, pneumatycznymi, hydraulicznymi)

- zdolność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi (np. suwmiarka)

- dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym (w razie potrzeby)

(Forma zatrudnienia umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, praca od zaraz pełen etat)

 

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez S.R. „Nauta” S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawami z dn. 29.08.1997 r. i 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych)”.


Stocznia Remontowa „Nauta” S.A. specjalizuje się w remontach i przebudowach oraz przeglądach klasyfikacyjnych jednostek pływających – zarówno cywilnych jak i wojskowych. 


Dzięki potencjałowi technicznemu, wysokiej jakości pracy, doświadczeniu i wiedzy pracowników, nowoczesnym technologiom i pozyskanemu terenowi produkcyjnemu, stała się jedną z największych i najbardziej konkurencyjnych stoczni remontowych w regionie Morza Bałtyckiego.


W trakcie 95 lat swojej działalności Nauta zrealizowała liczne remonty na statkach różnych typów. W tym czasie stocznia zaprojektowała i wybudowała blisko 500 jednostek rybackich i statków specjalistycznych. Oprócz produkcji cywilnej, Stocznia Remontowa Nauta oferuje usługi w zakresie remontów okrętów wojennych dla Marynarki Wojennej RP i zagranicznych.

Dziękujemy za wysłane grafiki.