Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Kursy, Kursy morskie, Szkolenia, Szkolenia morskie, Szkolenia dla marynarzy, Kursy dla marynarzy, Szkolenia żeglarskie, Kursy żeglarskie, Kursy ratownicze, Szkolenia BHP

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Temphory Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w wyszukiwaniu, szkoleniu i zatrudnianiu specjalistów w branżach: technika energetyczna, przemysł morski (projekty onshore /offshore), przemysł petrochemiczny, metalurgia.
Nie tylko potrafimy znaleźć odpowiednich fachowców, ale również sami inwestujemy w ich kształcenie.

Rezultat? - Specjaliści, którzy od początku współpracy wypracowują realne korzyści w przedsięwzięciach naszych Klientów.Co zyskują nasi Partnerzy:

- Szybko wdrażających się pracowników posiadających wszystkie niezbędne kwalifikacje,
- Elastyczne rozwiązania ze wspólną korzyścią dla naszych klientów i pracowników,
- Oszczędność czasu. Temphory przejmuje na siebie całą obsługę kadrowo-płacową pracowników, szkolenia BHP, badania lekarskie, dostarczenie odzieży roboczej, itp.
- Zmniejszone ryzyko związane z absencjami pracowników
- Wsparcie wewnętrznego koordynatora projektu w sprawach pracowniczych, pozwalająca skupić się Partnerowi na rozwoju swojej działalności.
– Możliwość realizacji projektów na rynkach międzynarodowych.

Temphory to świeże spojrzenie!

Każdy problem jest inny, dlatego też do każdego z nich podchodzimy odmiennie. Staramy się wnikliwie słuchać , przeglądamy starannie naszą sieć kontaktów w poszukiwaniu właściwych fachowców i - jeśli to konieczne - inwestujemy w ich dodatkowe szkolenie lub rozwój. Ponadto dostosowujemy formę współpracy do potrzeb naszych klientów, poczynając od naboru, poprzez sposób selekcji, po delegowanie i wszystkie formalności, które się z tym wiążą.

publikacje:


MULTIMEDIA:


foldery reklamowe:


słowa kluczowe:


praca, agencja, pośrednictwo

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook