Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Kursy, Kursy morskie, Szkolenia, Szkolenia morskie, Szkolenia dla marynarzy, Kursy dla marynarzy, Szkolenia żeglarskie, Kursy żeglarskie, Kursy ratownicze, Szkolenia BHP

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Centrum Doskonalenia Kadr EuroPartner Spółka z o.o. powstała w maju 2005 roku przejmując zadania, majątek i kadrę Sekcji Szkolenia Zawodowego Stoczni Gdynia S.A. (SSZ SG). Przedsięwzięcie to wynikało z przyjętego przez Stocznię Gdynia S.A. planu restrukturyzacji zakładającego między innymi outsourcing funkcji nie związanych z głównym zakresem jej działalności.

Jako samodzielny podmiot gospodarczy Centrum Doskonalenia Kadr EuroPartner Spółka z o.o. kontynuuje działalność szkoleniową SSZ SG kształcąc wysoko wykwalifikowanych specjalistów w branży okrętowej w następujących specjalnościach:
- Spawacz
- Monter kadłubów okrętowych
- Operator urządzeń dźwignicowych

Podstawowym celem działalności spółki jest kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych szeroko rozumianej branży gospodarki morskiej w zakresie szkoleń umożliwiających zdobywanie podstawowych oraz dodatkowych uprawnień do pracy w tym sektorze, jak również szkoleń obligatoryjnych i z zakresu BiHP.
W okresie późniejszym spółka zamierza systematycznie rozszerzać swoją działalność poprzez oferowanie usług dla firm z innych branż oraz rozszerzenie działalności na innych obszary szkoleniowe.

CDK EuroPartner to spółka posiadająca:
- bogate doświadczenie szkoleniowe wynikające z doświadczeń SSZ SG, której działalność spółka kontynuuje,
- wymagającego lecz stałego zleceniodawcę,
- wyposażoną bazę szkoleniową,
stąd może skoncentrować się na poszerzaniu wachlarza odbiorców i zakresu działalności, konsekwentnym zdobywaniu udziału w rynku szkoleniowym w otoczeniu lokalnym
jak i ogólnopolskim ciągłe podnoszenie jakości wykonywanych usług oraz atrakcyjną i wciąż rozbudowywaną ofertę asortymentową powinna zapewnić wzrost udziału sprzedaży firmy na rynku.

Podstawowymi atutami spółki są wszechstronnie przygotowana i wykwalifikowana kadra trenerów, potrafiąca dostosowywać się do zmieniającego się zapotrzebowania na rynku oraz wyrobiona na rynku marka leadera jakościowego.

oferta:


Kształcimy wysoko wykwalifikowanych specjalistów w branży okrętowej w następujących specjalnościach:
- spawacz,
- monter kadłubów okrętowych
- operator urządzeń dźwignicowych

publikacje:


MULTIMEDIA:


foldery reklamowe:


słowa kluczowe:


Szkolenia spawalnicze, szkolenia spawania spoin pachwinowych, szkolenia spoin czołowych na blachach i rurach, szkolenia operatorskie, europartner

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook