• <

Szczegóły ogłoszenia

technozbyt_980x120_gif_2020

Kurs zintegrowany w zakresie bezpieczeństwa - STCW 20.06

Strona główna Ogłoszenia Ogłoszenia edukacja Kursy, szkolenia, praktyki Kurs zintegrowany w zakresie bezpieczeństwa - STCW 20.06
1,00 zł
Standard

Dane kontaktowe

Kurs zintegrowany w zakresie bezpieczeństwa - STCW - 1200 zl

kurs trwa 6 dni.

20.06 - 24.06.2022

Oferujemy zestaw kompleksowych szkoleń, których zaliczenie pozwoli ubiegać się o książeczkę żeglarską. Książeczka żeglarska to podstawowy dokument, który muszą posiadać marynarze na statkach handlowych. Kursy w Ośrodku Szkolenia Zawodowego Gospodarki Morskiej s.c. trwają 1 tydzień i spełniają wszystkie standardy konwencji STCW (międzynarodowej konwencji o wymaganiach w zakresie wyszkolenia marynarzy).
W naszym Ośrodku uzyskają Państwo dokumenty niezbędne do złożenia wniosku w Urzędzie Morskim o przyznanie książeczki żeglarskiej oraz niezbędnych świadectw morskich (młodszego marynarza, młodszego motorzystę i młodszego kucharza).
Na naszej stronie znajdą Państwo link do listy lekarzy w całej Polsce, uprawnionych do wydawania międzynarodowego świadectwa zdrowia.

Po uzyskanie książeczki żeglarskiej i odbyciu odpowiedniej praktyki będą mogli Państwo przystąpić do dalszych szkoleń, pozwalających uzyskać wyższe kwalifikacje w dziale maszynowym i w dziale pokładowym.

 

Zdjęcia

Kurs zintegrowany w zakresie bezpieczeństwa - STCW 20.06 - GospodarkaMorska.pl

O firmie

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Gospodarki Morskiej Centrum Szkolenia Nurków Zawodowych

Profil firmy Jak dojechać

Dziękujemy za wysłane grafiki.