Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Kontenery morskie, Kontenery transportowe, Depot kontenerowe, Kontenery magazynowe, Kontenery 20 ft, Kontenery 40 ft, Sprzedaż kontenerów morskich, Wynajem kontenerów morskich, Serwis kontenerów morskich, Obsługa kontenerów morskich,

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Firma KON-TE s. c. jest autoryzowanym przedstawicielem Mobilbox Kft na terenie Polski. KON-TE s. c. oferuje sprzedaż, wynajem, transport, instalacje oraz kompleksową obsługę sprzedażową i posprzedażową projektów związanych z kontenerami biurowymi, socjalnymi i magazynowymi.

Firma Mobilbox Kft z siedzibą w Budapeszcie jest globalnym dostawcą kontenerów nowych i używanych, w tym kontenerów socjalnych, biurowych, sanitarnych oraz magazynowych. Firma rozpoczęła działalność w 1997 roku. Mobilbox dostarcza produkty zróżnicowane wymiarowo i wizualnie oraz oferuje szeroką gamę wyposażenia i aranżacji w zależności od potrzeb i upodobań odbiorców.

Misją firmy Mobilbox Kft jest spełnienie oczekiwań i zmieniających się potzreb klientów poprzez rozwój nowych produktów i usług połączony z gwarancją wysookiej jakości oferowaną od początku istnienia firmy.

Działalność Mobilbox obejmuje dostawę kompleksowych rozwiązań obejmujących:

sprzedaż kontenerów
wynajem kontenerów
doradztwo
transport
instalacja
obsługa

słowa kluczowe:


kontenery morskie, kontenery transportowe,mobilbox,

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook