Kalendarium wydarzeń

wybierz datę
wybierz datę
Warszawa

27.02.2019

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej

Międzynarodowa Konferencja Wraki Bałtyku

To już ostatnia szansa na rejestrację. 27 lutego w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Wraki Bałtyku. Jej celem jest zwrócenie uwagi na problem paliwa zalegającego w bałtyckich wrakach oraz rozpoczęcie międzynarodowej i interdyscyplinarnej dyskusji w poszukiwania rozwiązana jednego z najpilniejszych problemów związanych z wrakami w Bałtyku.

Gdynia

05 - 07.03.2019

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Transport Week 2019

Once again, the Transport Week will serve as the start to the conference year for many a transport industry expert. This time we’re heading to Gdynia, on 5-7 March, 2019, where we will gather at the Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront hotel. This is an event you simply can’t miss.

Gdańsk

28 - 29.03.2019

Centrala Polskiego Rejestru Statków

Szkolenie: Budowa i ocena stanu technicznego kontenera

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z budową kontenera, a także z właściwą oceną jego stanu technicznego. Po ukończeniu szkolenia i pomyślnym zdaniu testu wiedzy uczestnicy uzyskają kwalifikacje do przeprowadzania oceny stanu technicznego kontenerów stalowych wszystkich typów i rodzajów z wyjątkiem kontenerów zbiornikowych w ramach zatwierdzonych programów stałych lub ciągłych przeglądów kontenerów.

Rzeszów

01 - 02.04.2019

Politechnika Rzeszowska im. I. Łukasiewicza

IV Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” 2019

Zapraszamy do udziału w IV Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju", która planowana jest na 1-2 kwietnia 2019 r. na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Konferencja organizowana jest przez Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza oraz Katedrę Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym „Eurointegracja”. W poprzednich trzech edycjach konferencji wzięło udział 465 uczestników (reprezentujących 41 ośrodków naukowych), 2 250 studentów oraz blisko 1 0500 internautów. Wśród uczestników gościło 31 przedstawicieli administracji publicznej, a także 58 reprezentantów spółek energetycznych.

Gdańsk

02 - 03.04.2019

AmberExpo

VII Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2018

Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2018 odbędzie się w dniach 2-3 kwietnia w Centrum wystawienniczo-kongresowym AmberExpo. Organizatorem wydarzenia jest spółka Kurier Kolejowy.

Gdańsk

11.04.2019

Uniwersytet Gdański

VIII Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego 2019

Katedra Prawa Morskiego oraz Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Gdańsk pragną zaprosić do wzięcia udziału w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Morskiego „Przewóz ładunków drogą morską” wszystkie osoby zainteresowane problematyką prawną, a przede wszystkim: przedstawicieli świata nauki, administracji morskiej, prawników, praktyków oraz studentów prawa ze wszystkich ośrodków akademickich w Polsce.

Gdynia

24 - 25.06.2019

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte

Forum Wizja Rozwoju

Przed nami druga edycja Forum Wizja Rozwoju, które odbędzie się 24-25.06.2019 r. w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Podczas Forum zajmiemy się najważniejszymi wyzwaniami stojącymi przed polską gospodarką. Będzie to największe wydarzenie gospodarcze w północnej Polsce. Udział w konferencji umożliwi wymianę doświadczeń biznesowych oraz poszukiwanie wspólnych projektów gospodarczych.

Gdańsk

09 - 11.09.2019

AmberExpo

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO 2019

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO to największe w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej, organizowane co dwa lata nieprzerwanie od 1982 roku.

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook