Kalendarium wydarzeń

wybierz datę
wybierz datę
Gdynia

30.01.2020

Bałtycki Port Nowych Technologii

Forum Bezpieczeństwa Przemysłu Morskiego 2020

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o., PZU LAB SA oraz Polskie Forum Technologii Morskich w imieniu własnym oraz Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA zapraszają do udziału w Forum Bezpieczeństwa Przemysłu Morskiego 2020, które odbędzie się w czwartek, 30 stycznia 2020 r. w Bałtyckim Porcie Nowych Technologii przy ul. Czechosłowackiej 3 (budynek "Akwarium", p. X) w Gdyni.

gdynia

11.02.2020

Hotel Courtyard Gdynia by Marriott

Kongres Bezpieczeństwa Morskiego z okazji 100 lat zaślubin Polski z Morzem Bałtyckim

11 lutego w Hotelu Courtyard Gdynia by Marriott odbędzie się Kongres Bezpieczeństwa Morskiego. Podczas wydarzenia, prelegenci omówią 100 lat wykorzystania morskiej przestrzeni wolności Polski, przeanalizują bieżący stan bezpieczeństwa morskiego państwa a także niezbędne kierunki dalszego rozwoju. 

Sopot

01 - 02.04.2020

Hotel Haffner w Sopocie

XXI Konferencja Strefy Ex „Bezpieczeństwo, Jakość, Efektywność”

1-2 kwietnia 2020 roku w Hotelu Haffner w Sopocie odbędzie się XXI Konferencja Strefy Ex „Bezpieczeństwo, Jakość, Efektywność”. W tym roku, na wykładach zostaną omówione zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa przemysłowego, w tym bezpieczeństwa energetycznego kraju. Dodatkowo organizatorzy poruszą „palące” tematy związane z szeroko rozumianą jakością energii elektrycznej oraz efektywnością energetyczną w ujęciu krajowych, jak i światowych trendów oraz standardów.

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook