Kalendarium wydarzeń

wybierz datę
wybierz datę
Gdynia

25 - 26.03.2020

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni (budynek 3, sala D)

Innovation Days 2020

W dniach 25 – 26 marca 2020 roku, w siedzibie Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni (budynek 3, sala D), odbędzie się wyjątkowe spotkanie „Innovation Days 2020”. Druga edycja wydarzenia adresowana jest do firm oraz podmiotów administracji publicznej, których działalność związana jest z rozwojem technologii i rozwiązań technicznych będących przedmiotem dyrektywy o infrastrukturze paliw alternatywnych i elektromobilności

Sopot

01 - 02.04.2020

Hotel Haffner w Sopocie

XXI Konferencja Strefy Ex „Bezpieczeństwo, Jakość, Efektywność”

1-2 kwietnia 2020 roku w Hotelu Haffner w Sopocie odbędzie się XXI Konferencja Strefy Ex „Bezpieczeństwo, Jakość, Efektywność”. W tym roku, na wykładach zostaną omówione zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa przemysłowego, w tym bezpieczeństwa energetycznego kraju. Dodatkowo organizatorzy poruszą „palące” tematy związane z szeroko rozumianą jakością energii elektrycznej oraz efektywnością energetyczną w ujęciu krajowych, jak i światowych trendów oraz standardów.



15.05.2020

Herring Szczecin 2020

XXV szczecińskie spotkanie biznesu morskiego w Szczecinie, odbędzie się tradycyjnie w III piątek maja, czyli 15 maja 2020 roku.

Warszawa

27 - 28.05.2020

Fundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej

Bałtyckie Forum Przemysłu Energetyki Morskiej

Zapraszamy na VI. edycję Bałyckiego Forum Przemysłu Energetyki Morskiej („BEIF”) – największą konferencję w sektorze morskiej energetyki w regionie.



22 - 24.06.2020

AMBEREXPO

BALT MILITARY EXPO 2020 - Bałtyckie Targi Militarne

Bałtyckie Targi Militarne realizowane są w ścisłej współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej, Inspektoratem Marynarki Wojennej Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, Centrum Operacji Morskich – Dowództwem Komponentu Morskiego Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Koncentrują się na tematyce bezpieczeństwa morskiego, systemach obronnych oraz ratownictwa na morzu i lądzie. Wystawa Dedykowana jest Marynarce Wojennej RP, jednostkom specjalnym, żandarmerii wojskowej i służbom zabezpieczenia logistycznego Wojska Polskiego, Straży Granicznej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Krajowej Administracji Skarbowej i Służbie Więziennej.

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook