Kalendarium wydarzeń

wybierz datę
wybierz datę


18 - 21.07.2019

Marina Gdynia

Targi „Wiatr i Woda”

W dniach 18 – 21 lipca 2019 r. w Marinie Gdynia odbędą się  Targi Sportów Wodnych i Rekreacji „WIATR i WODA na wodzie”. To już 14. edycja jedynej w Polsce imprezy, podczas której można na wodzie zobaczyć najpiękniejsze jachty żaglowe i motorowe, skutery wodne oraz nowoczesny osprzęt żeglarski.

Gdańsk

25 - 26.07.2019

Centrala Polskiego Rejestru Statków

Szkolenie: Budowa i ocena stanu technicznego kontenera

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z budową kontenera, a także z właściwą oceną jego stanu technicznego. Po ukończeniu szkolenia i pomyślnym zdaniu testu wiedzy uczestnicy uzyskają kwalifikacje do przeprowadzania oceny stanu technicznego kontenerów stalowych wszystkich typów i rodzajów z wyjątkiem kontenerów zbiornikowych w ramach zatwierdzonych programów stałych lub ciągłych przeglądów kontenerów.05 - 06.09.2019

Szczecin

7 Międzynarodowy Kongres Morski w Szczecinie

Jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarki morskiej w Polsce odbędzie się 5 i 6 września w Szczecinie. Wezmą w nim udział menedżerowie najważniejszych firm w branży, przedstawiciele rządu, naukowcy, eksperci z Polski i zagranicy.

Gdańsk

09 - 11.09.2019

AmberExpo

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO 2019

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO to największe w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej, organizowane co dwa lata nieprzerwanie od 1982 roku.

Warszawa

05 - 07.11.2019

EXPO XXI Warszawa

VII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki

Siódme targi TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (tzw. właścicieli ładunków, czyli producentów, dystrybutorów, przedsiębiorstw handlowych) oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL. W tym roku odbędzie się w dniach 5-7 listopada 2019 r.

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook