Kalendarium wydarzeń

wybierz datę
wybierz datę


28.04.2020

Siedziba Polskiego Rejestru Statków S.A

Seminarium: Kryteria stateczności statku w stanie nieuszkodzonym drugiej generacji

Polski Rejestr Statków planuje w ramach działalności szkoleniowej zorganizowanie seminariów, których celem będzie zapoznanie uczestników z kryteriami stateczności drugiej generacji. W ramach seminarium poruszone zostaną takie zagadnienia jak: motywacja do opracowania kryteriów, przebieg prac, efekt końcowy (przedstawienie struktury i treści kryteriów), dalsze plany i oczekiwania IMO w stosunku do administracji morskich państw członkowskich. Seminaria przeznaczone będą dla pracowników firm i organizacji działających na polskim rynku, związanych z projektowaniem, budową lub eksploatacją statków, między innymi takich jak: uczelnie, biura projektowe, instytucje klasyfikacyjne, stocznie, administracja morska.22 - 24.06.2020

AMBEREXPO

BALT MILITARY EXPO 2020 - Bałtyckie Targi Militarne

Bałtyckie Targi Militarne realizowane są w ścisłej współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej, Inspektoratem Marynarki Wojennej Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, Centrum Operacji Morskich – Dowództwem Komponentu Morskiego Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Koncentrują się na tematyce bezpieczeństwa morskiego, systemach obronnych oraz ratownictwa na morzu i lądzie. Wystawa Dedykowana jest Marynarce Wojennej RP, jednostkom specjalnym, żandarmerii wojskowej i służbom zabezpieczenia logistycznego Wojska Polskiego, Straży Granicznej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Krajowej Administracji Skarbowej i Służbie Więziennej.

Sopot

23 - 24.09.2020

Hotel Haffner w Sopocie

XXI Konferencja Strefy Ex „Bezpieczeństwo, Jakość, Efektywność”

1-2 kwietnia 2020 roku w Hotelu Haffner w Sopocie odbędzie się XXI Konferencja Strefy Ex „Bezpieczeństwo, Jakość, Efektywność”. W tym roku, na wykładach zostaną omówione zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa przemysłowego, w tym bezpieczeństwa energetycznego kraju. Dodatkowo organizatorzy poruszą „palące” tematy związane z szeroko rozumianą jakością energii elektrycznej oraz efektywnością energetyczną w ujęciu krajowych, jak i światowych trendów oraz standardów.

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook