• <

PAIH stworzył katalog jachtów żaglowych i motorowych wyprodukowanych w Polsce [link]

mb

29.11.2019 13:30 Źródło: paih.gov.pl
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie PAIH stworzył katalog jachtów żaglowych i motorowych wyprodukowanych w Polsce [link]

Partnerzy portalu

PAIH stworzył katalog jachtów żaglowych i motorowych wyprodukowanych w Polsce [link] - GospodarkaMorska.pl

Polska Agencja Inwestycji i Handlu realizuje branżowy program promocji jachtów i łodzi, którego celem jest promocja polskiej gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe.

Jachty i łodzie produkowane w Polsce są znane na całym świecie. Polscy producenci są cenieni za najwyższą jakość wykonania i dbałości o każdy szczegół. Coraz więcej nabywców dóbr luksusowych z całego świata docenia polskie produkty. Wynikiem tego jest, fakt, że co roku polskie jachty otrzymują prestiżowe nagrody i wyróżnienia na światowych konkursach. Eksport polskich jechtów żaglowych u motorowych stale i systematycznie rośnie.

Katalog przedstawia wyniki testów jachtów żaglowych i łodzi motorowych, a także prezentacje wiodących polskich stoczni jachtowych oraz producentów żagli i olinowania. Polska Agencja Inwestycji i Handlu SA wspiera budowanie wizerunku polskiego sektora jachtowego na świecie.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem tutaj 

Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.