• <
premium

Usługi stoczniowe.

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-327 Gdynia, ul. Wolnosci 18
  • Telefon: (+48) 58 660 84 00 / 01
  • E-mail: office@intermarinegroup.com

Udostępnij

Mamy wiedzę, doświadczenie i kompetencje w kompleksowej realizacji projektów stoczniowych. Nasza działalność podporządkowana jest zasadzie zaoferowania klientom kompleksowej usługi i zdjęcia z nich ryzyka czasowego oraz cenowego. Operując poprzez spółki wchodzące w skład Grupy Inter Marine, oferujemy globalny zasięg działalności. Przywiązujemy dużą uwagę do właściwego planowania obsługi, stosowania najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, dotrzymywania terminowości przy jednoczesnym dbaniu o odpowiedni i konkurencyjny poziom cenowy. Priorytetowo traktujemy spełnienie norm i zaleceń dotyczących bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.

Na grupę naszych klientów składają się armatorzy, stocznie produkcyjne i remontowe oraz klienci związani z przemysłem wydobywczym (operatorzy platform wiertniczych i tonażu pomocniczego).

W zakres usług jakie wykonujemy wchodzą między innymi:

■budowa i montaż kadłubów
■przebudowa i adaptacja statków i platform
■instalacja systemów i rozruch
■montaż instalacji rurarskich
■prace spawalnicze
■instalacje elektryczne
■prowadzenie projektów

Pracujemy na bazie 24/7 i bardzo krótkiego czasu mobilizacji ludzi oraz sprzętu. Wykonujemy prace zarówno w stoczniach jak i w czasie podróży statku czy prac wydobywczych na morzu.

Szczegółowe informacje o zakresie działalności stoczniowej: www.intermarineuk.com

Filmy

Inter Marine promo


Zdjęcia

Opis dodatkowy

usługi stoczniowe, przemysł offshore, realizacje dla stoczni,

Dziękujemy za wysłane grafiki.