• <
premium

Agencja żeglugowa.

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-327 Gdynia, Wolnosci 18
  • Telefon: 58 660-84-00
  • Fax: 58 621-70-71
  • E-mail: office@intermarinegroup.com

Udostępnij

Inter Marine Sp. z o.o. powstała roku 1990 jako niezależna, oparta w 100 % na kapitałach własnych, agencja żeglugowa i pośrednictwa pracy.

Dynamiczny rozwój zawdzięczamy naszemu zespołowi wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników realizujących z pełnym zaangażowaniem strategię rozwoju firmy oraz lojalnemu poparciu naszych partnerów i klientów z którymi pracujemy na zasadzie długotrwałych związków biznesowych.

Kierując się przyjętym przez zarząd modelem zdywersyfikowanego rozwoju, stworzyliśmy międzynarodową, nowoczesną i konkurencyjną rynkowo grupę firm (Grupa IM) działających obecnie w następujących obszarach biznesowych:

■Usługi stoczniowe
■Handel międzynarodowy
■Pośrednictwo pracy na morzu i lądzie
■Usługi żeglugowe, logistyka, transport i spedycja

Nasza Misja:
Chcemy być preferowanym międzynarodowym dostawcą wysokiej jakości, innowacyjnych, efektywnych kosztowo i kreujących wartość dodaną rozwiązań biznesowych dla branż: usług stoczniowych, pośrednictwa pracy, międzynarodowego handlu i logistyki oraz oferować wzajemne korzyści naszym partnerom i społecznościom w których działamy.

Nasza Strategia:

■Niezależność
■Neutralność
■Dywersyfikacja
■Zrównoważony wzrost
■Działalność oparta na „Kodeksie Etyki”

Grupa IM
Inter Marine China
Podstawową działalnością firmy jest prowadzenie i promowanie działalności handlowej na rzecz firm wchodzących w skład z Grupy Inter Marine oraz naszych klientów na rynku chińskim.
Inter Marine Singapore
Podstawową działalnością firmy jest prowadzenie i promowanie działalności handlowej na rzecz firm wchodzących w skład z Grupy Inter Marine oraz naszych klientów w krajach Azji Wschodniej.
Inter Marine Germany
Spółka Inter Marine Germany GmbH z siedzibą w Bremerhaven, powstała w celu realizacji sprzedaży mrożonych ryb i owoców morza na rynku niemieckim i w krajach ościennych.
Intermarine UK
Spółka Intermarine UK Ltd. z siedzibą w Cardiff, otworzyła nowy obszar działalności Grupy Inter Marine. W oparciu o zatrudniony w spółce, wysoko wykwalifikowany brytyjski personel
Inter Marine Spain
Podstawą działalności Spółki jest współpraca z hiszpańskimi stoczniami i armatorami. Spółka wspiera działalność stoczniową prowadzoną przez Grupę Inter Marine
Inter Marine Nigeria
Pierwsza Spółka z Grupy Inter Marine powstała na kontynencie afrykańskim jako odpowiedź na zapotrzebowanie naszych klientów z sektora przemysłu naftowego.
Castelmar
Firma prowadzi działalność w zakresie handlu rybami i owocami morza. Towary wprowadzane do obrotu pochodzą ze sprawdzonych łowisk i hodowli zarówno europejskich jak i azjatyckich.
Inter Freight
Spółka rozpoczęła działalność w maju 2002 wskutek zmian organizacyjnych, które miały miejsce w Grupie Inter Marine. Inter Freight Sp. z o. o. jest agencją morską działającą na rynku przewozów
Gdański Terminal Kontenerowy (GTK)
rozpoczął działalność we wrześniu 1998 r. Dzięki konsekwentnie realizowanej polityce troski o interes i wygodę klienta oraz staraniom o utrzymanie wysokiej jakości usług

Oferta

Agencja portowaCzarteringUsługi żeglugowe
Świadczymy kompleksowe usługi na styku lądu i morza na rzecz armatorów morskich oraz gestorów ładunków.

Nasza Agencja Portowa obsługuje kilkaset zawinięć rocznie, w tym do głównych grup tonażowych należą: kontenerowce, tankowce, statki i konstrukcje w trakcie remontów stoczniowych, statki pasażerskie, okręty wojenne i inne.

W obrębie działalności żeglugowej świadczymy usługi maklera morskiego, w szczególności w zakresie czarterowania statków pod przewozy ładunków suchych masowych w relacjach światowych. Pośredniczymy w zawieraniu umów na podróże pojedyncze, czartery na czas i kontrakty przewozowe.

Poprzez firmy z Grupy Inter Marine oraz partnerów biznesowych możemy zaoferować kompleksową realizację usług:

■spedycja i logistyka
■agencja linowa
■magazynowanie
■transport i zakwaterowanie
■odprawy celne
■aranżacja dostaw i zaopatrzenia
■opieka medyczna

Filmy

Wspólna Kaczka 2015


Inter Marine Promo


Zdjęcia

Opis dodatkowy

CSAV, NORASIA, LIBRA, UASC, OWL, spedycja morska, transport oceaniczny, transport lądowy, intermarine

Dziękujemy za wysłane grafiki.