• <
premium

Pośrednictwo pracy

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-327 Gdynia, ul. Wolnosci 18
  • Telefon: (+48) 58 660 84 00 / 01
  • E-mail: office@intermarinegroup.com

Udostępnij

Dział Załogowy i Pośrednictwa Pracy:
W naszej firmie istnieją dwa profile działów pośrednictwa pracy. Rekrutujemy specjalistów do pracy zarówno na morzu, jak i lądzie.

Od 1990 roku jesteśmy agencją zatrudniającą oficerów i marynarzy u kilkunastu armatorów zagranicznych.
Obecnie mamy w naszej bazie komputerowej 30 000 specjalistów, którym oferujemy pracę na różnych typach statków.

W roku 2004 zaczęliśmy rekrutować polskich, doświadczonych specjalistów do pracy za granicą w zawodach lądowych, takich jak certyfikowany spawacz, monter kadłubowy, monter, stolarz, cieśla. Regularnie zatrudniamy pracowników, którzy kierowani są do pracy głównie w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii i Norwegii oraz w miarę potrzeb także do innych krajów w Europie i na świecie.

Oferta

Dział Załogowy Inter Marine Gdynia prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa pracy na morzu od ponad 20 lat a firma jest wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 929. Wysoką jakość naszych usług potwierdzona jest certyfikatem ISO 9001:2008 wystawionym przez Lloyd’s Register of Shipping już w roku 1996, nagrodą „Złotej Szekli” dla najlepszej agencji crewingowej otrzymaną w roku 2002 oraz Medalem Europejskim w roku 2005.

Obecnie oferujemy stanowiska pracy u armatorów z Norwegii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemiec, Grecji, Kanady, Malezji i Singapuru na następujących typach statków: masowcach, drobnicowcach, kontenerowcach, ro-ro-wcach, ropo-rudo-masowcach, tankowcach, statkach pasażerskich i offshorowych.

Warunki zatrudnienia są najczęściej oparte na Zbiorowych Umowach Pracy, zatwierdzonych przez ITF lub krajowe związki zawodowe, albo armatorskich systemach wynagrodzeń, oferujących warunki konkurencyjne do rynkowych. Jeżeli nie ma takiej umowy musi istnieć potwierdzenie, że wszystkie standardy ITF dotyczące załóg zostały spełnione (rozliczenia nadgodzin, ubezpieczenie na wypadek choroby lub kalectwa, warunki socjalne na statku itd.)

Długość kontraktów nie przekracza 4 miesięcy w morzu w przypadku zatrudnienia na statkach oceanicznych, a dla niektórych grup stanowisk lub kontraktów stałych są jeszcze krótsze (maksymalnie 10 tygodni). Na promach pasażersko-samochodowych i statkach offshorowych oferowane są systemy wysadkowe, najczęściej z wynagrodzeniem wypłacanym również w czasie pobytu na lądzie.

Na lądzie
Inter Marine oferuje bogate doświadczenie w pośrednictwie pracy. Nasze usługi oparte są na kompleksowych rozwiązaniach rekrutacyjnych. Specjalizujemy się między innymi, w zatrudnianiu specjalistów w branży stoczniowej, w tym:

■certyfikowanych spawaczy
■monterów kadłubowych
■monterów rurociągów
■mechaników maszyn i urządzeń okrętowych

Prowadzimy także rekrutacje na zapotrzebowanie klientów zagranicznych, w tym: personelu medycznego, załóg latających (stewardes) i innych.

Kontakt do działów firmy

Pośrednictwo Pracy na Morzu:
tel. (+48) 58 660 84 38...46
e-mail: crewing@intermarinegroup.com

Pośrednictwo Pracy na Lądzie:
Tel.: (+48) 58 660 84 49
e-mail: praca@intermarinegroup.com

Filmy

Wspolna Kaczka 2015


Inter Marine Promo


Zdjęcia

Opis dodatkowy

crewing, praca, marynarz, kontrakty, oficer, stocznia, spawacz, pipe, fitter

Dziękujemy za wysłane grafiki.