• <
kongsberg_mega_2020

HYDROMECH S.A. nowe wyzwania i nowe możliwości

Strona główna Stocznie, offshore HYDROMECH S.A. nowe wyzwania i nowe możliwości

sons

21.09.2020 Źródło: Hydromech
Pokaż cały artykuł
HYDROMECH S.A. nowe wyzwania i nowe możliwości - GospodarkaMorska.pl
fot. Hydromech

ZHS HYDROMECH S.A. z Lublewa Gdańskiego jest firmą z blisko 40-letnim doświadczeniem w działalności produkcyjnej i usługowej.

Firma świadczy usługi serwisowe z zakresu hydrauliki siłowej i mechaniki oraz realizuje coraz bardziej skomplikowane projekty konstrukcyjno-wdrożeniowe głównie na potrzeby Ministerstwa Obrony Narodowej.

Wykwalikowana kadra pracownicza oraz zaplecze produkcyjno-montażowe firmy zapewniają możliwość oferowania usług na najwyższym poziomie. Warunkiem koniecznym, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów jest ciągły rozwój m.in. poprzez inwestowanie w rozwój parku maszynowego.

Z tego powodu w ostatnim czasie zasoby firmy powiększone zostały o nowej generacji 4-osiową frezarko – wiertarkę HAAS VF-6/50.

Dodatkowo zestaw narzędzi pomiarowych wyposażono w precyzyjne, laserowe ramię pomiarowe SMART Arm, które umożliwia szybki i wysoce precyzyjny odczyt wymiarów 3D.

HYDROMECH S.A. aktywnie rozwija swoją działalność wspierając się najnowszą technologią i pozostaje otwarty na nowe wyzwania.


Dziękujemy za wysłane grafiki.