Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Firmy kooperujące, Kooperanci Lądowi, Usługi dla branż morskich, Usługi informatyczne dla branż morskich, Tłumaczenia dla branż morskich

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Firma została założona przez Marcina Grabińskiego w 2014 roku. Chęć rozwiązania problemów w zakresie wymiany walut, z którymi na co dzień spotykał się Pan Marcin, pływający regularnie jako oficer okrętowy, zainspirowała go do wprowadzenia w życie nowego, lepszego rozwiązania biznesowego - platformy internetowej currex.pl.

oferta:


Currex.pl to internetowa platforma wymiany walut, gdzie Użytkownicy mogą bezpośrednio, między sobą, wymieniać waluty obce, ustalając własne kursy, po jakich je sprzedają i kupują, co sprawia, że mogą uzyskać najatrakcyjniejsze oferty w skali kraju.

Currex.pl to prawdopodobnie najtańszy w Polsce serwis wymiany walut.

My nie ryzykujemy pieniędzmi użytkowników, my jedynie pośredniczymy w wymianie walut między użytkownikami, to w 100% bezpieczne - przekonaj się sam.

Nasz serwis to doskonałe, wygodne i bezpieczne narzędzie informatyczne do obsługi transakcji kupna i sprzedaży walut w Internecie.

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby obsługa naszego serwisu była bardzo prosta i intuicyjna.

Dołącz do Nas i bez wychodzenia z domu, w bezpieczny i niezwykle wygodny sposób wymieniaj dowolną walutę - zawsze po atrakcyjnym kursie, oszczędzając nawet do 6% w stosunku do tradycyjnych sposobów wymiany walut!

Często nie masz zasięgu telefonii komórkowej, aby autoryzować tego typu transakcje? -nie szkodzi! My dajemy Ci również możliwość autoryzacji transakcji za pomocą emaila.


Dołącz do nas już dziś

słowa kluczowe:


wymiana walut, kursy walut, kurs USD, kurs Euro, kurs GBP, kurs CHF, wymiana online, wymiana internetowa

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook