Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Elektronika morska, Elektronika okrętowa, Elektronika jachtowa, Nawigacja morska, Urządzenia nawigacyjne, Symulatory morskie, Sonary, Urządzenia połowowe, Echosondy morskie, Radary morskie, Plotery morskie

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


STAL COMPLEX prężnie i aktywnie działa w sektorze przemysłu stalowego i okrętowego, świadcząc usługi zarówno dla klienta polskiego jak i zagranicznego.

Firma STAL COMPLEX rozpoczęła działalność w 2005r. Od 15 lat z dużym sukcesem realizujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych i aluminiowych, w tym budowy nowych jednostek pływających, przebudowy, napraw oraz prac ślusarsko-wyposażeniowych, spawalniczych i rurarskich.

Duże doświadczenie w branży oraz wypracowane kontakty handlowe pozwoliły nam wyspecjalizować się w budowie barek i katamaranów do obsługi farm rybnych na rynku skandynawskim.

Jednocześnie firma otwarta jest na realizację projektów pod specjalistyczne zamówienie klienta. Pracujemy zgodnie z wymogami standardów europejskich oraz specjalistycznych norm branżowych.

Posiadamy uznania i certyfikacje DNV w zakresie spawania konstrukcji stalowych i aluminiowych o podwyższonej wytrzymałości oraz uprawnienia do produkcji kontenerów typu off-shore, zgodnych z normą 2.7-1 DNV.

Ponadto firma spełnia najwyższe wymagania w ramach certyfikowanego systemu zarządzania bezpieczeństwem OHSAS 18001.

Wydana koncesja Ministra Spraw Wewnętrznych pozwala nam także na przeprowadzanie prac remontowo-ślusarskich na wojskowych jednostkach pływających.

Korzystna lokalizacja z bezpośrednim dostępem do wody i możliwością transportu ponad gabarytowych konstrukcji drogą morską, czyni nas jeszcze bardziej atrakcyjnym dla naszych kontrahentów.

Zespół doświadczonych i zaangażowanych fachowców stanowi gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług oraz terminową realizację zleceń.

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług oraz terminowe realizacje zleceń.

Zapraszamy do Współpracy!

oferta:


Zakres naszej działalności:

- Budowa jachtów stalowych, statków, barek, katamaranów
- Konstrukcje stalowe i aluminiowe
- Remonty statków w zakresie kadłubowym i ślusarskim
- Budowa sekcji i bloków statków
- Prace ślusarsko – wyposażeniowe na statkach
- Prace rurarskie – wykonawstwo i montaż całych systemów
- Suwnice bramowe
- Tunele sterów strumieniowych
- Kontenery specjalnego przeznaczenia, produkcja i modyfikacje

Jesteśmy otwarci na inne niestandardowe realizacje na zamówienie klienta.

kontakty:


Biuro / sekretariat:

tel. +48 (58) 573 15 15
e-mail: biuro@stalcomplex.pl / stal-complex@gd.pl

publikacje:


MULTIMEDIA:


foldery reklamowe:


filmy:


Stal Complex otworzył nową siedzibę w Gdyni:

słowa kluczowe:


konstrukcje stalowe, konstrukcje aluminiowe, budowa statków, remonty statków, budowa katamaranów, budowa barek, kontenery, wyposażenie statków,

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook