• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Nowe narzędzie szkoleniowe Centrum Nowych Kompetencji - aplikacja rozszerzonej rzeczywistości [wideo]

Strona główna Edukacja, praca Nowe narzędzie szkoleniowe Centrum Nowych Kompetencji - aplikacja rozszerzonej rzeczywistości [wideo]
Nowe narzędzie szkoleniowe Centrum Nowych Kompetencji - aplikacja rozszerzonej rzeczywistości [wideo] - GospodarkaMorska.pl

sons

29.05.2020 Źródło: CNK

Centrum Nowych Kompetencji, firma zajmująca się szkoleniami z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu – symulatorów opartych na technologii AR i VR, zaprezentowała nowe narzędzie dydaktyczne - nowoczesną aplikację rozszerzonej rzeczywistości, przedstawiającą funkcjonowanie portu oraz jego elementów.

Nowa aplikacja miała premierę kilka dni temu. Aplikacja pokazuje, jak działa port i jak zbudowane są poszczególne urządzenia. Fachowa wiedza zawodowa może być prezentowana w bardzo atrakcyjny sposób.

Charakterystyczny model edukacji CNK przyciąga zagranicznych studentów i kandydatów. Ponadto odpowiada za edukację na najwyższym poziomie technicznym. Symulatory pozwalają na szybsze, bezpieczne i opłacalne metody szkolenia. Personel CNK jest dobrze wykształcony i mówi w językach obcych.

Firma kładzie nacisk na bezpieczeństwo, dlatego doświadczony personel i program uwzględniają realne zagrożenia.

Sercem symulatora jest technologia VR (wirtualna rzeczywistość) oraz platforma, która bardzo dokładnie odwzorowuje wszystkie ruchy na sprzęcie.

Dzięki unikatowemu na skalę światową symulatorowi przyszli studenci zdobędą umiejętności niezbędne do obsługi różnych urządzeń w całkowicie bezpieczny sposób. Rozwijają niezbędne nawyki w bezpiecznym środowisku, co przekłada się na późniejsze bezpieczeństwo w pracy.

Centrum Nowych Kompetencji to niezależny podmiot, który szkoli pracowników portowych  przy użyciu najnowocześniejszych metod i narzędzi. Umożliwiamy uzyskanie cennych licencji i umiejętności niezbędnych do wykonywania pracy w portach, stoczniach, budownictwie i logistyce. Zaświadczenia kwalifikacyjne wydane przez TDT / UDT są honorowane w całej Europie, co daje szansę na ciekawą i dobrze płatną pracę.

CNK prowadzi szkolenia z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii na urządzenia takie jak:

• Suwnica bramowa RTG
• Suwnica bramowa STS
• Żuraw szynowy
• Żuraw samojezdny
• Reach Stacker

Jak również na wiele innych stanowisk – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, która będzie stale poszerzana.

Źródło:
CNK
 Ropa brent 45,25 $ baryłka  -0,20% 17:36
 Cyna 17960,00 $ tona 0,39% 5 sie
 Cynk 2370,00 $ tona 2,86% 5 sie
 Aluminium 1739,00 $ tona 1,76% 5 sie
 Pallad 2250,85 $ uncja  0,90% 17:36
 Platyna 996,65 $ uncja  0,32% 17:36
 Srebro 28,10 $ uncja  3,77% 17:36
 Złoto 2054,20 $ uncja  0,69% 17:36

Dziękujemy za wysłane grafiki.