• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-391 Gdynia, Świętojańska 37 lok 6
  • Telefon: 58 380 17 17
  • E-mail: kontakt@currex.pl

Udostępnij

Firma została założona przez Marcina Grabińskiego w 2014 roku. Chęć rozwiązania problemów w zakresie wymiany walut, z którymi na co dzień spotykał się Pan Marcin, pływający regularnie jako oficer okrętowy, zainspirowała go do wprowadzenia w życie nowego, lepszego rozwiązania biznesowego - platformy internetowej currex.pl.

Oferta

Currex.pl to internetowa platforma wymiany walut, gdzie Użytkownicy mogą bezpośrednio, między sobą, wymieniać waluty obce, ustalając własne kursy, po jakich je sprzedają i kupują, co sprawia, że mogą uzyskać najatrakcyjniejsze oferty w skali kraju.

Currex.pl to prawdopodobnie najtańszy w Polsce serwis wymiany walut.

My nie ryzykujemy pieniędzmi użytkowników, my jedynie pośredniczymy w wymianie walut między użytkownikami, to w 100% bezpieczne - przekonaj się sam.

Nasz serwis to doskonałe, wygodne i bezpieczne narzędzie informatyczne do obsługi transakcji kupna i sprzedaży walut w Internecie.

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby obsługa naszego serwisu była bardzo prosta i intuicyjna.

Dołącz do Nas i bez wychodzenia z domu, w bezpieczny i niezwykle wygodny sposób wymieniaj dowolną walutę - zawsze po atrakcyjnym kursie, oszczędzając nawet do 6% w stosunku do tradycyjnych sposobów wymiany walut!

Często nie masz zasięgu telefonii komórkowej, aby autoryzować tego typu transakcje? -nie szkodzi! My dajemy Ci również możliwość autoryzacji transakcji za pomocą emaila.


Dołącz do nas już dziś

Zdjęcia

Opis dodatkowy

wymiana walut, kursy walut, kurs USD, kurs Euro, kurs GBP, kurs CHF, wymiana online, wymiana internetowa

Dziękujemy za wysłane grafiki.