• <

Szczegóły ogłoszenia

technozbyt_980x120_gif_2020

Cieśla – monter rusztowań

Standard

Dane kontaktowe

Stocznia Remontowa "Nauta" S.A. zatrudni na stanowisku: Cieśla – monter rusztowań


Zakres obowiązków:

- budowa i demontaż rusztowań na remontowanych jednostkach

Wymagania:

- uprawnienia do budowy rusztowań

(forma zatrudnienia B2B)


Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez S.R. „Nauta” S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawami z dn. 29.08.1997 r. i 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych)”.

Stocznia Remontowa „Nauta” S.A. specjalizuje się w remontach i przebudowach oraz przeglądach klasyfikacyjnych jednostek pływających – zarówno cywilnych jak i wojskowych. 

Dzięki potencjałowi technicznemu, wysokiej jakości pracy, doświadczeniu i wiedzy pracowników, nowoczesnym technologiom i pozyskanemu terenowi produkcyjnemu, stała się jedną z największych i najbardziej konkurencyjnych stoczni remontowych w regionie Morza Bałtyckiego.


W trakcie 95 lat swojej działalności Nauta zrealizowała liczne remonty na statkach różnych typów. W tym czasie stocznia zaprojektowała i wybudowała blisko 500 jednostek rybackich i statków specjalistycznych. Oprócz produkcji cywilnej, Stocznia Remontowa Nauta oferuje usługi w zakresie remontów okrętów wojennych dla Marynarki Wojennej RP i zagranicznych.

Dziękujemy za wysłane grafiki.