Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Biura projektowe, Biura konstrukcyjne, Projektanci okrętowi, Projektowanie jednostek pływających, Projektowanie okrętów, Projektowanie statków, Projektowanie jachtów, Projektowanie łodzi, Modelarstwo, Projekty offshore

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

Inocean Poland

Adres: 71-610 Szczecin,
Dubois 20
telefon: +48 91 431 53 57
e-mail: mr@inocean.pl
www: www.inocean.pl
fax: +48 914315357

o firmie:


Inocean Poland specjalizuje się nie tylko w projektowaniu wszelkich obiektów pływających , lecz w szczególności obiektów górnictwa morskiego i obsługi statków wiertniczych.

Nasza firma jest częścią grupy Inocean z siedzibą główną w Oslo.

INOCEAN koncentruje się na przebudowach zbiornikowców na FPSO (jednostka pływająca do wydobycia, składowania i przeładunku), oraz na konstruowaniu nowych jednostek wiertniczych i produkcyjnych . Nasze projekty można podzielić na jednostki w kształcie statku oraz obiekty pół-zanurzalne.

Projektowanie obejmuje wykonywanie następującej dokumentacji :opisy techniczne, plany ogólne i pomieszczeń, projekt kadłuba, stany załadowania , stateczność , hydrodynamikę, urządzenia cumownicze, projekt konstrukcji , modelowanie konstrukcji do obliczeń metodą elementów skończonych, schematy systemów okrętowych , systemów wentylacji i klimatyzacji, pomieszczenia mieszkalne załogi, szczegóły konstrukcyjne i rysunki z programów CAD.

Inna dokumentacja projektowa oferowana przez nas to koordynacja 3D systemów rurociągów użytkowych rozplanowanie 3D rurociągów i wyposażenia na i ponad pokładem otwartym (topside), wykonanie planów siłowni wraz potrzebnymi obliczeniami, rurociągi w siłowni i w nadbudówce, a także nadzór konstrukcyjny na stoczni oraz zarządzanie projektem budowy jednostki na zlecenie Armatora od etapu projektowania przez budowę do zdania statku.

słowa kluczowe:


biuro projektowe, biura projektowe, biura konstrukcyjne, projekty statków, projekty okrętów, konstrukcje okrętowe, projektoanie jednostek pływających, przebudowy statków, przebudowy okrętów

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook