• <
plus

Profesjonalny sprzęt ochrony środowiska.

Dane kontaktowe

  • Adres: 84-208 Kielno k/Gdyni, Filtrowa 7
  • Telefon: 58 676 47 29
  • E-mail: biuro@awa.gda.pl

Udostępnij

CHROŃ ŚRODOWISKO NATURALNE z nami

AWA Sp. z o.o. to firma produkcyjno-handlowa opierająca swój rozwój na solidnych podstawach wiedzy inżynierskiej oraz najwyższej jakości produktach i usługach.

Zakres działalności firmy AWA obejmuje:
- produkcję i dystrybucję sprzętu do usuwania rozlewów olejowych z wód powierzchniowych, gruntowych i gruntu;
- prace o charakterze projektowo wdrożeniowym.

Oferujemy produkowany przez naszą firmę, sprzęt służący do ochrony środowiska przed rozlewami i skutkami rozlewów olejowych oraz substancji ropopochodnych.

Produkowane przez nas wyroby mają szerokie zastosowanie. Można je używać zarówno na wodzie jak i na lądzie, w działaniach profilaktycznych jak i do skutecznej likwidacji szkód powstałych na skutek wycieków olejowych i ropopochodnych. Produkty firmy AWA są używane przez znane przedsiębiorstwa i instytucje w całej Polsce m.in.: stocznie morskie, stocznie śródlądowe, jednostki wojskowe, jednostki straży pożarnej, stacje paliw, wiele innych przedsiębiorstw, w których występują zagrożenia wycieku substancji olejowych i ropopochodnych.

Wyroby naszej firmy uzyskały bardzo dobrą opinię Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej, Państwowej Inspekcji Ochrony Środowiska oraz Urzędu Morskiego w Gdyni.

Oferta

USŁUGI PROJEKTOWO-WDROŻENIOWE
PRODUKTY:
- Zapory przeciwolejowe
- Produkty sorbentowe
- Środki dyspergująco-myjące
- Urządzenia do ochrony przeciwolejowej
- Zbiorniki cieczy
- Plandeki i pokrowce

Kontakt do działów firmy

Awa Sp. z.o.o
ul.Filtrowa 7
84-208 Kielno
tel. 58 676 47 29
kom.502 551 634
biuro@awa.gda.pl

Opis dodatkowy

usługi projektowo-wdrożeniowe, zapory przeciwolejowe, produkty sorbentowe, środki dyspergująco-myjące, urządzenia do ochrony przeciwolejowej, zbiorniki cieczy, plandeki, pokrowce, sorbenty, AWA Sp. z o.o.

Dziękujemy za wysłane grafiki.