Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Agencje celne, Składy celne, Magazyny celne

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

Peko Agencja Celna

Adres: 80-717 Gdańsk,
Miałki Szlak ,4/8
telefon: 58 323 88 88
e-mail: office@peko.pl
www: www.peko.pl
fax: 58 323 88 11

o firmie:


Agencja PEKO działając na rynku spedycyjnym od 1991 roku osiągnęła bardzo wysoki poziom świadczonych usług. Podstawą takiego stanowiska jest zespół zatrudnionych w niej ludzi, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w pracy agentów celnych i spedytorów nabytą poprzez wieloletnią praktykę w tej branży.

oferta:


Oferujemy kompleksową obsługę celną i statystyczną:

Agencja Peko dokona w Państwa imieniu odprawy celnej we wszystkich procedurach w Urzędach Celnych właściwych miejscowo dla siedziby naszych oddziałów, w tym z zastosowaniem procedur uproszczonych.
Oferujemy również odprawy przesyłek w obrocie pocztowym.
Nasz agent przygotuje dla Państwa wszelkie dokumenty określone przepisami celnymi i wymagane przez administrację celną.
Istnieje również możliwość skorzystania z naszych zabezpieczeń długu celnego jako zapłaty należności celnych za naszym pośrednictwem.
Możemy dokonać odprawy celnej z zastosowaniem procedury uproszczonej oraz umożliwić importerom rozliczenie podatku VAT w deklaracji podatkowej.
W przypadkach sporów z Urzędami Celnymi oferujemy możliwość wnoszenia odwołań od decyzji, wszelkich wniosków i pism związanych z postępowaniem celnym, zwolnieniem oraz umorzeniem cła.
Agencja Peko oferuje Państwu usługi w zakresie przygotowywania i składania deklaracji statystycznych Intrastat.

Usługi spedycyjne w kraju i za granicą, w eksporcie, imporcie i tranzycie z uwzględnieniem wszystkich gałęzi transportu realizuje Peko Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o.

słowa kluczowe:


agenca celna , agencje celne

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook