Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Praca na morzu, crewing, praca na statkach, praca dla marynarza - agencje morskie, agencje załogowe, pośrednicy pracy na morzu, pośrednictwo pracy na morzu

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


WNS POMORZE dostarcza produkty i oferuje kompleksowe usługi w branży konstrukcji stalowych, rurociągów oraz instalacji przemysłowych. Firma obsługuje międzynarodowych kontrahentów działających w przemyśle wydobycia ropy i gazu.

Doświadczenie zdobyte przy realizacji wielu złożonych technicznie i organizacyjnie projektów, długoterminowe umowy ramowe oraz udana współpraca z norweskimi liderami z branży konstrukcji stalowych gwarantują bezpieczeństwo i oferowanie usług na najwyższym poziomie.

Wdrożony system zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem i higieną pracy zgodny z normami PN-EN ISO 9001:2009 i BS OHSAS 18001:2007 oraz kwalifikacja do systemu Achilles JQS wzmacniają naszą pozycję jako solidnego i wiarygodnego partnera handlowego.

WNS POMORZE wdrożyła i stosuje wymagania jakości w spawalnictwie zgodne z normą PN-EN ISO 3834-2:2007. Zakres certyfikacji dotyczy produkcji i modernizacji rurociągów technologicznych i przesyłowych, konstrukcji offshore oraz konstrukcji stalowych.

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook