Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Praca na morzu, crewing, praca na statkach, praca dla marynarza - agencje morskie, agencje załogowe, pośrednicy pracy na morzu, pośrednictwo pracy na morzu

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


"TECHNO-SERVICE" S.A. należy do najbardziej nowoczesnych i najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw na Pomorzu (>>Gazele Biznesu).
Zasięg działalności firmy obejmuje całą Polskę. Współpracujemy także z partnerami z państw europejskich, eksportując swe wyroby i usługi na ich rynki (obwody drukowane i montaż elektroniczny do takich krajów jak: Niemcy, Szwajcaria, Holandia, Litwa, Austria).

Mocne strony Spółki mają swe źródło w jej historii i tradycji - korzenie firmy sięgają lat sześćdziesiątych, kiedy to powstała Studencka Spółdzielnia Pracy "Techno-Service" integrująca całe trójmiejskie środowisko akademickie, stawiając do dyspozycji swych Klientów ręce i potencjał intelektualny studentów różnych uczelni, wszystkich kierunków studiów ( >>historia Spółdzielni ).


W 1991 r. w wyniku przekształceń własnościowych (pracowniczo-członkowskich) na bazie Spółdzielni powstała Spółka Akcyjna "TECHNO-SERVICE" (>>historia), która wykorzystując dotychczas wypracowane zasoby i podbudowując je nowymi pomysłami oraz kapitałem ciągle ewoluowała, czego efektem jest obecna struktura firmy obejmująca osiem samodzielnych, dynamicznie rozwijających się zakładów o charakterze produkcyjnym
i usługowym. Zakłady te w oparciu o własny majątek oferują produkty i usługi wymagające rozległej wiedzy, najwyższych kwalifikacji i zastosowania najnowocześniejszych technologii.

oferta:


Przedmiotem działalności Spółki jest:
- produkcja obwodów drukowanych (pełen zakres, lider na rynku polskim) ( >>Zakład Wytwarzania Obwodów Drukowanych )
- montaż urządzeń elektronicznych w technologii tradycyjnej (montaż przewlekany) oraz SMD ( >>Zakład Montażu Elektronicznego )
- leasing pracowniczy, Agencja Pracy Tymczasowej ( >>Sieć Zakładów Usługowych )
- usługi remontowo - budowlane ( >>Zakład Remontowo - Budowlany )
- usługi z zakresu ochrony środowiska (własne uprawnione laboratorium, akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji) ( >>Pracownia Ochrony Środowiska )
- usługi stoczniowe (2 Zakłady Usług Stoczniowych - realizujące usługi cleanerskie oraz współdziałające w procesie produkcji i remontów statków na terenie trójmiejskich stoczni) ( >>Zakład Usług Stoczniowych Stocznia Gdańsk i Stocznia Gdynia i >>Zakład Usług Stoczniowych Stocznia Remontowa i Stocznia Północna )
- administracja i wynajem obiektów ( >>Administracja i Wynajem Obiektów )

słowa kluczowe:


obwody drukowane, montaż urządzeń elektronicznych, leasing pracowniczy, agencja pracy tymczasowej, usługi remontowo - budowlane, ochrona środowiska, usługi stoczniowe, usługi cleanerskie, administracja, wynajem obiektów

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook