Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Praca na morzu, crewing, praca na statkach, praca dla marynarza - agencje morskie, agencje załogowe, pośrednicy pracy na morzu, pośrednictwo pracy na morzu

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Początki historii firmy sięgają 1989 roku kiedy to kpt. ż.w. Ryszard Borowski zakłada firmę w formie jednoosobowego przedstawicielstwa przy Morskiej Agencji w Gdyni. Przez ten długi, bo aż 20 letni okres istnienia, firma przechodzi przez różne fazy swojej działalności (szczegółowe informacje odnośnie historii w zakładce Historia Firmy), by ostatecznie, 1 czerwca 2009 roku, stać się niezależną spółką AS-tech Solutions S.C.

Obecnie jesteśmy jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm w branży morskiej.

Flota, na którą rekrutujemy zarówno załogi oficerskie jak i szeregowe i którą wspomagamy od strony informatycznej liczy sobie łącznie ponad 100 statków.

Prowadzimy szkolenia z zakresu programów bazodanowych do codziennej obsługi statku - PMS (Planned & Maintenance System).

Doświadczony i profesjonalny zespół ludzi sprawia, że AS-tech Solutions jest firmą stale rozwijającą się, a wielu kooperantów i długa współpraca z nimi sprawia, że charakteryzuje nas gwarancja wysokiej jakości wykonywanych usług, co w konsekwencji wystawia nam bardzo dobrą opinię dla przyszłych współpracowników.

oferta:


Dział załogowy
Na Dział załogowy składają się trzy jednostki organizacyjno-administracyjne w skład, których wchodzą:

•Zarządzanie załogą,
•Serwis poróży służbowych,
•Dział księgowy.
Każdy z powyższych działów jest integralną częścią AS-Tech Solutions.

Dział informatyczny
Dział Informatyczny jest intergralną częścią AS-Tech Solutions S.C. Został założony w 1998 roku i od tego czasu nieprzerwanie, jako grupa specjalistów, oferuje szerokie spektrum usług począwszy od nauki obsługi komputera na poziomie dla początkujących poprzez instalowanie sieci komputerowych, a skończywszy na kompleksowej budowie i obsłudze specjalistycznych baz danych (nie tylko w branży morskiej), które stanowią podstawę i są jednym z ważniejszych elementów prawidłowej obsługi statku.

Obecnie naszą grupę stanowi 8 osób. Każda z nich jest absolwentem Akademii Morskiej na wydziale Mechanicznym bądź Elektrycznym.

Dział załóg remontowych
Dział załóg remontowych zajmuje się rekrutacją ekip składających sie z:

•malarzy,
•spawaczy,
•monterów
oraz fachowców z innych dziedzin, aktualnie potrzebnych na danym statku, stoczni w celu wykonania konkretnych robót remontowych/monterskich.

Szkolenia
Jako firma z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie szkoleń z zakresu programów do planowania i codziennej obsługi statku tzw. maintenance' owych i w oparciu o profesjonalny zespół ludzi, którzy mają na swoim koncie szkolenia wielu załóg oficerskich, organizujemy treningi przy zastosowaniu najróżniejszych rozwiązań i technik szkoleniowych. Szkolenia mogą odbywać sie zarówno na statku jak i w biurze "face to face". Obejmują one swym zakresem wiele programów PMS takich jak:

•AMOS M&P,
•RAST,
•Fleetwork,
•Star IPS,
•TM Master,
•ODMS (produkt własny AS-Tech Solutions)
Szczegółowych informacji można uzyskać pod numerami telefonów: +48 58 660 97 36, +48 501 560 960 bądź wysyłając maila na adres: solutions@as-tech.pl.

słowa kluczowe:


szkolenia z zakresu obsługi statków,rekrutacja załogi oficerskiej i szeregowej, praca na morzu, praca na statkach, rekrutacja marynarzy

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook