Wiadomości

Polscy żeglarze w rundzie finałowej MŚ Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Polscy żeglarze w rundzie finałowej MŚ

Trzy polskie załogi rywalizujące w mistrzostwach świata klas 49er i 49erFX awansowały do wyścigów finałowych i nadal liczą się w walce o awans do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich. Mistrzostwa świata rozgrywane są w Auckland w Nowej Zelandii. Potrwają do niedzieli.

opublikowano: 2019-12-05
I Love Poland z nowym projektem Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

I Love Poland z nowym projektem

Startuje I edycja programu szkoleniowego realizowanego przy projekcie "I Love Poland". Wczoraj, Polska Fundacja Narodowa rozpoczęła zbieranie zgłoszeń rekrutacyjnych. Zaproszeni są wszyscy zainteresowani żeglarze oraz pasjonaci morza.

opublikowano: 2019-12-03
Dobry początek Polaków w MŚ klasy 49er Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Dobry początek Polaków w MŚ klasy 49er

Świetne wieści z Nowej Zelandii! Po pierwszym dniu i dwóch wyścigach mistrzostw świata klas 49er, 49erFX, Nacra 17 załoga Buksak & Wierzbicki 49er Sailing zajmuje 4 miejsce w klasyfikacji generalnej, zaś na miejscu siódmym jest załoga 49er Team Przybytek & Kołodziński. W klasie 49erFX, w której startuje team @Melzacka&Loboda FXteam nie udało się rozegrać ani jednego wyścigu. W Auckland wieje bardzo silny wiatr i z tego powodu start był przesuwany, ostatecznie do ścigania dopuszczono tylko klasę 49er.

opublikowano: 2019-12-03

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook