Wiadomości

W Brukseli wystartowały targi SeaFood Expo Global Rybołówstwo, Ekologia

W Brukseli wystartowały targi SeaFood Expo Global

Po raz pierwszy w trakcie targów zostało zorganizowane stoisko narodowe. Inauguracja polskiego pawilonu jest efektem działań Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz osobistych starań Marka Gróbarczyka, ministra gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej.

opublikowano: 2017-04-25
Od 1 maja tramwaj wodny znów na Motławie Porty, Transport, Logistyka

Od 1 maja tramwaj wodny znów na Motławie

W poniedziałek 01.05.2017 r. rozpocznie się w Gdańsku trwający do 30.09.2017 r. sezon funkcjonowania tramwaju wodnego na dwóch liniach: F5 - Żabi Kruk-Westerplatte (po 3 kursy w obie strony) i F6 - Targ Rybny-Narodowe Centrum Żeglarstwa (po 3 kursy w obie strony). Linie funkcjonować będą w podobny sposób, jak w roku ubiegłym, czyli przez 153 dni. Ceny za bilet pozostają na takim samym poziomie, jak w latach poprzednich: normalny kupimy za 10 zł, ulgowy za 5 zł, przewiezienie roweru to również koszt 5 zł.

opublikowano: 2017-04-25
Czarnogórska Rada ds. Prywatyzacji anulowała przetargi. Grupa OT Logistics zaskoczona Porty, Transport, Logistyka

Czarnogórska Rada ds. Prywatyzacji anulowała przetargi. Grupa OT Logistics zaskoczona

Czarnogórska Rada ds. Prywatyzacji wyraziła zamiar anulowania przetargów na sprzedaż udziałów w spółkach Luka AD Bar, operatora największego w Czarnogórze portu, oraz AD Montecargo, kolejowego przewoźnika cargo. Grupa OT Logistics, która zakończyła w marcu negocjacje w sprawie nabycia udziałów w obu spółkach, przyjmuje decyzję władz Czarnogóry z zaskoczeniem.

opublikowano: 2017-04-25
Jak stać się silnym graczem w branży offshore? 2. edycja Pomeranian Offshore Networking Platform Przemysł, Stocznie, Offshore

Jak stać się silnym graczem w branży offshore? 2. edycja Pomeranian Offshore Networking Platform

Jakie wymagania jakościowe należy spełnić, by móc współpracować z największymi firmami na rynku offshore? To tylko jedno, ale chyba najważniejsze z pytań, na jakie będzie można uzyskać odpowiedź 18 maja 2017 r. podczas drugiej edycji Pomeranian Offshore Networking Platform. Ruszyła rejestracja firm i warto się pośpieszyć, bo poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem branży.

opublikowano: 2017-04-25

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook