Wiadomości

Targi Nor-Shipping 2017 już w najbliższy wtorek w Oslo Przemysł, Stocznie, Offshore

Targi Nor-Shipping 2017 już w najbliższy wtorek w Oslo

Odbywające się co dwa lata Nor-Shipping to jedne z najpopularniejszych targów światowej gospodarki morskiej. Międzynarodowi wystawcy, liczne panele i konferencje stawiają je w czołówce tego typu imprez na świecie. W tym roku wydarzenie rozpoczyna się 30 maja w Oslo. Zaprezentują się tam także polskie firmy.

opublikowano: 2017-05-25
Projekt Zielona Stocznia. Spotkanie grupy roboczej Przemysł, Stocznie, Offshore

Projekt Zielona Stocznia. Spotkanie grupy roboczej

W siedzibie Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej odbyło się pierwsze spotkanie grupy roboczej ws. projektu Zielona Stocznia. Zainaugurowali je Anna Moskwa, podsekretarz stanu w ministerstwie gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej, oraz Andrzej Arendarski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej.

opublikowano: 2017-05-25
Dzień Otwarty Stena Line już za tydzień Porty, Transport, Logistyka

Dzień Otwarty Stena Line już za tydzień

Jak zobaczyć mostek kapitański na żywo? Raz w roku jest taka szansa. Podczas Dnia Otwartego Stena Line można nie tylko obejrzeć statek Stena Spirit od środka, ale też upolować rejsy na lato w wyjątkowych cenach. Już 2 czerwca w terminalu Stena Line w Gdyni na zwiedzających czekają wielki statek oraz atrakcje dla całej rodziny, plac zabaw dla najmłodszych, ciekawe warsztaty. Wstęp wolny.

opublikowano: 2017-05-25

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook