Wiadomości

Unity Line kusi ofertami na wiosnę Porty, Transport, Logistyka

Unity Line kusi ofertami na wiosnę

Okres wiosenno-letni sprzyja wyjazdom. Nic dziwnego, że przewoźnicy zwykle przygotowują specjalne oferty dla miłośników podróżowania. Nie inaczej jest w tym roku. Dla tych, którzy chcieliby naładować akumulatory podczas nachodzącej majówki, specjalną propozycję ma Unity Line.

opublikowano: 2018-03-19
Rozszerzenia korytarza transportowego Bałtyk-Adriatyk o Port Ystad Porty, Transport, Logistyka

Rozszerzenia korytarza transportowego Bałtyk-Adriatyk o Port Ystad

Na przełomie lutego i marca br. w Parlamencie Europejskim w Brukseli odbyło się spotkanie okrągłego stołu, które dotyczyło zabezpieczenia odpowiedniej infrastruktury dla rosnących ilości ładunku między Szwecją a korytarzem transportowym Bałtyk-Adriatyk; rejon korytarza rozciąga się od północnych Włoch przez Bratysławę i Wiedeń po Szczecin i Świnoujście.

opublikowano: 2018-03-19
OECD: Polska gospodarka dynamicznie się rozwija Przemysł, Stocznie, Offshore

OECD: Polska gospodarka dynamicznie się rozwija

Polska gospodarka szybko się rozwija, rośnie poziom życia, dzięki czemu nasz kraj dogania gospodarki innych państw OECD - wynika z opublikowanego w poniedziałek raportu OECD. Aby utrzymać ten trend Polska powinna inwestować w podnoszenie kwalifikacji, infrastrukturę, wzmacniać potencjał w zakresie innowacyjności - podkreślono.

opublikowano: 2018-03-19
Dar Młodzieży - z Gdyni do Antwerpii i na Maderę Porty, Transport, Logistyka

Dar Młodzieży - z Gdyni do Antwerpii i na Maderę

W sobotę, 17 marca o godz. 9.00, "Dar Młodzieży" rozpoczął 37 sezon morskich podróży szkoleniowych. Przy pięknej, słonecznej pogodzie, kilkustopniowym mrozie i przenikliwym północnym wietrze, opuścił swoje stałe miejsce przy Nabrzeżu Pomorskim. Ze względu na warunki, szczególnie silny, dopychający wiatr, żaglowiec korzystał ze wsparcia holownika "Centaur" i opuścił ostatecznie Gdynię nietypowo - wyjściem głównym, zamiast jak zwykle południowym.

opublikowano: 2018-03-19

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook