Wiadomości

Perłę architektury przemysłowej Gdyni czeka modernizacja Porty, Transport, Logistyka

Perłę architektury przemysłowej Gdyni czeka modernizacja

W połowie lipca Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. podpisał umowę na roboty termoizolacyjne w budynku magazynowym H, którego historyczna nazwa to Magazyn nr 5. Wartość kontraktu opiewa na 7 mln zł, a termin zakończenia prac określono na pierwszy kwartał 2020 roku. Obiekt ten jest jedną z pereł architektonicznych budowli przemysłowych okresu międzywojennego. 

opublikowano: 2018-07-23
Misja: Operacja Żagiel Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Misja: Operacja Żagiel

W Trójmieście żaglowiec przygotowywał się do rejsu. Przeszedł gruntowny remont. Wymieniony został metalowy pokład, odnowione łazienki, a także system pomp. Zakupiono również elementy wyposażenia, materace i koce.

opublikowano: 2018-07-23
Luksusowe jachty z gdańskiej stoczni podbijają świat. Byliśmy na pokładzie najnowszej jednostki (foto, wideo) Przemysł, Stocznie, Offshore

Luksusowe jachty z gdańskiej stoczni podbijają świat. Byliśmy na pokładzie najnowszej jednostki (foto, wideo)

O podróży taki jachtem marzy wiele osób, a elegancja, luksus i wygoda to tylko niektóre cechy jednostek budowanych w gdańskiej stoczni. Wnętrze każdej z nich jest inne, zaprojektowane zgodnie z oczekiwaniami klienta. Z naszą kamerą odwiedziliśmy pokład Sunreef 80 – najnowszego jachtu żaglowego stoczni Sunreef Yachts. Robi wrażenie.

opublikowano: 2018-07-23

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook