Wiadomości

Potrójne regaty w Świnoujściu zakończone Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Potrójne regaty w Świnoujściu zakończone

Świnoujście Sails Festival 2017 przeszło do historii. To było jedno z ważniejszych wydarzeń żeglarskich nie tylko w Polsce, ale także na Starym Kontynencie. Młodzieżowym Mistrzem Europy w Match Racingu została francuska załoga Robina Follina, a znakomity debiut zaliczyła załoga Macieja Sapiejki z Polski. Ponadto Andrzej Romanowski został Mistrzem Polski w klasie Finn, a kolejną rundę Pucharu Polski w Klasie Delphia24 wygrała załoga Piotra Kowalewskiego z Poznania.

opublikowano: 2017-08-23
Śniadanie Ekonomiczne z Ebury w Trójmieście Administracja, Prawo, Polityka

Śniadanie Ekonomiczne z Ebury w Trójmieście

Ubiegły rok upłynął pod znakiem referendum w sprawie Brexitu w Wielkiej Brytanii oraz wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Pierwsza połowa bieżącego roku przyniosła nam kolejną podwyżkę stóp procentowych w USA oraz nieoczekiwany wynik wyborów parlamentarnych w Wielkiej Brytanii. Co jednak czeka nas w kolejnych miesiącach? Czy skandale wokół prezydentury Donalda Trumpa nadal będą miały negatywny wpływ na kurs dolara? Czy decyzje Banków Centralnych będą miały wpływ na kurs walut? Odpowiedzi nie tylko na te pytania będzie można poznać podczas Śniadania Ekonomicznego z Ebury, które obędzie się w najbliższy wtorek w Gdyni.

opublikowano: 2017-08-23
Pożegnaj wakacje na plaży w Gdyni Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Pożegnaj wakacje na plaży w Gdyni

Tory przeszkód, zjeżdżalnie, symulator deski surfingowej, walec zorbingowy w wodzie, arena gladiatorów, megaklocki – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na mieszkańców i turystów, którzy w sobotę 26 sierpnia przyjdą na plażę miejską w Gdyni, aby wspólnie pożegnać wakacje. Sportowy festyn na zakończenie lata rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa aż do późnego popołudnia.

opublikowano: 2017-08-23

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook