Wiadomości

Bezpieczeństwo pracy kluczowe dla firm logistycznych. Uczą tego pracowników poprzez „taniec” na wózkach widłowych Porty, Transport, Logistyka

Bezpieczeństwo pracy kluczowe dla firm logistycznych. Uczą tego pracowników poprzez „taniec” na wózkach widłowych

Bezpieczeństwo pracy ma kluczowe znaczenie dla firm logistycznych. Do większości wypadków w magazynie dochodzi w wyniku błędu lub niedopatrzenia pracownika. Uświadamianie magazynierów, kierowców czy operatorów wózków widłowych w zakresie bezpieczeństwa i przepisów BHP jest jednym z głównych obowiązków pracodawcy. Niektórzy starają się przekazywać tę wiedzę w bardziej angażujący, niesztampowy sposób. W tym roku po raz czwarty Grupa Raben z partnerami zorganizowała we wszystkich swoich magazynach konkurs „Tańczący z paletami”. Akcja promuje bezpieczne zachowania i angażuje pracowników w nietypową inicjatywę o edukacyjnym charakterze.

opublikowano: 2017-12-15
Wsparcie działalności badawczo-rozwojowej w sektorze gospodarki morskiej Edukacja, Rynek Pracy

Wsparcie działalności badawczo-rozwojowej w sektorze gospodarki morskiej

W Akademii Morskiej w Gdyni w środę odbyło się seminarium pt.: "Wsparcie działalności badawczo-rozwojowej w sektorze gospodarki morskiej", które było skierowane do sygnatariuszy porozumień Inteligentnych Specjalizacji Pomorza, w szczególności Inteligentnej Specjalizacji Pomorza "Technologie offshore i portowo-logistyczne" oraz przedstawicieli biznesu i jednostek naukowowo-badawczych zainteresowanych wdrożeniem innowacji w gospodarce morskiej.

opublikowano: 2017-12-15

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook