Wiadomości

Jak stać się silnym graczem w branży offshore? 2. edycja Pomeranian Offshore Networking Platform Przemysł, Stocznie, Offshore

Jak stać się silnym graczem w branży offshore? 2. edycja Pomeranian Offshore Networking Platform

Jakie wymagania jakościowe należy spełnić, by móc współpracować z największymi firmami na rynku offshore? To tylko jedno, ale chyba najważniejsze z pytań, na jakie będzie można uzyskać odpowiedź 18 maja 2017 r. podczas drugiej edycji Pomeranian Offshore Networking Platform. Ruszyła rejestracja firm i warto się pośpieszyć, bo poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem branży.

opublikowano: 2017-04-25
OT Logistics wspiera promocyjny rejs barki Wisłą z Gdańska do Warszawy Porty, Transport, Logistyka

OT Logistics wspiera promocyjny rejs barki Wisłą z Gdańska do Warszawy

Grupa OT Logistics wspiera inicjatywę promocyjnego towarowego rejsu Wisłą z Gdańska do Warszawy, który ma zwrócić uwagę na niewykorzystany potencjał transportu rzecznego w Polsce oraz na inwestycje niezbędne do rozwoju żeglugi śródlądowej. Flota Żeglugi Bydgoskiej z Grupy Kapitałowej OT Logistics brała udział w przeładunku kontenerów w bydgoskim Brdyujściu.

opublikowano: 2017-04-25
Broń chemiczna na dnie Morze Bałtyckiego przeszkodą dla Nord Stream 2 Przemysł, Stocznie, Offshore

Broń chemiczna na dnie Morze Bałtyckiego przeszkodą dla Nord Stream 2

11 tys. ton bojowych gazów chemicznych zatopionych na dnie Morza Bałtyckiego podczas II wojny światowej w pobliżu wyspy Bornholm może zagrażać budowie gazociągu Nord Stream 2 – informuje portal biznesalert, cytując duński dziennik Jyllands Posten. Jak wynika z raportu przygotowanego przez jedną z norweskich firm na zlecenie Nord Stream 2 AG, ryzyko jest jednak znikome, ponieważ konsorcjum podczas budowy gazociągu będzie omijać to miejsce.

opublikowano: 2017-04-25
Kontroler-8 na sprzedaż Porty, Transport, Logistyka

Kontroler-8 na sprzedaż

Urząd Morski w Gdyni ogłosił przetarg na sprzedaż jednostki pływającej Kontroler-8. Oferty na zakup motorówki inspekcyjnej można składać do 10 maja. Cena wywoławcza to 177 500 złotych.

opublikowano: 2017-04-25
Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook