Wiadomości

51. zjazd Europejskiego Stowarzyszenia Pilotów Morskich (EMPA) Porty, Transport, Logistyka

51. zjazd Europejskiego Stowarzyszenia Pilotów Morskich (EMPA)

W Bergen w Norwegii od 10 do 13 maja obradował 51. zjazd stowarzyszenia EMPA (Europejskie Stowarzyszenie Pilotów Morskich), w którym uczestniczyło ponad 100 delegatów z 25 krajów w tym delegacja z Polski. Czterodniowe obrady zdominowały tematy bezpieczeństwa żeglugi, sprawnie działającego pilotażu i wyzwań stawianych przed pilotami morskimi.

opublikowano: 2017-05-25
Gdańsk ponownie liderem Błękitnej Flagi Rybołówstwo, Ekologia

Gdańsk ponownie liderem Błękitnej Flagi

Aż 10 Błękitnych Flag będzie powiewało w zbliżającym się sezonie na gdańskich plażach oraz przystaniach żeglarskich. To duży prestiż, który przekłada się również na poczucie bezpieczeństwa dla turystów oraz gdańszczan odpoczywających nad wodą. Międzynarodowe wyróżnienie jest potwierdzeniem najwyższych standardów zarządzania bezpieczeństwem, ekologią i infrastrukturą dla tego typu obiektów.

opublikowano: 2017-05-25
W Szczecinie trwa seminarium World Sailing Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

W Szczecinie trwa seminarium World Sailing

W Szczecinie rozpoczęło się Seminarium dla Arbitrów Międzynarodowych regat meczowych. Organizatorem jest Międzynarodowa Federacja Żeglarska World Sailing przy współpracy z MT Partners, organizatorem regat Polish Match Tour. Bazą seminarium jest szczecińskie Centrum Żeglarskie.

opublikowano: 2017-05-25

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook