Wiadomości

Galeria Palowa oficjalnie otwarta. Na początek arcydzieła gdańskich złotników Edukacja, Rynek Pracy

Galeria Palowa oficjalnie otwarta. Na początek arcydzieła gdańskich złotników

Wystawa czasowa „Gdańskie arcydzieła sztuki złotniczej ze zbiorów Zamku Królewskiego na Wawelu” to wydarzenie wyjątkowe, bo inauguruje i uświetnia oddanie do użytku Galerii Palowej. W czwartek 18 stycznia uroczyście i oficjalnie galeria zaczęła działać. Mieści się ona w gruntownie wyremontowanej dawnej Komorze Palowej, gdzie jeszcze kilka lat temu była restauracja.

opublikowano: 2018-01-20
Zagłosuj na nowy szczeciński bulwar Edukacja, Rynek Pracy

Zagłosuj na nowy szczeciński bulwar

Czy najlepsza przestrzeń publiczna znajduje się w Szczecinie? Tak właśnie może być! Wszystko to za sprawą konkursu Property Design Awards, do którego nominowane zostało ukończone w ubiegłym roku Nabrzeże Starówka.

opublikowano: 2018-01-20
Port Gdynia – brama do Pomorza Porty, Transport, Logistyka

Port Gdynia – brama do Pomorza

Coraz większe znaczenie w świecie ma innowacyjność i dlatego w ostatnich latach stawia się  na rozwój wysokich technologii oraz innowacji, które już obecnie stają się podstawowym czynnikiem konkurencji pomiędzy krajami rozwiniętymi.

opublikowano: 2018-01-20
Ruszyły zapisy na mistrzostwa świata klasy 505 w Gdyni Przemysł Jachtowy, Żeglarstwo

Ruszyły zapisy na mistrzostwa świata klasy 505 w Gdyni

Klasa 505 uruchomiła właśnie elektroniczny system zapisów na najważniejszą imprezę tego roku. Na stronie Mistrzostw Świata 505 w Gdyni pojawiło się także zawiadomienie o regatach. Impreza odbędzie się w dniach 18-27 lipca. Na starcie spodziewanych jest ponad sto jachtów i wielu utytułowanych żeglarzy. Głównym organizatorem regat jest Polski Związek Żeglarski.

opublikowano: 2018-01-20

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook