Wiadomości

Zobacz, ile śmieci pływa w Bałtyku (wideo) Rybołówstwo, Ekologia

Zobacz, ile śmieci pływa w Bałtyku (wideo)

Ostatni sztorm przyniósł nie tylko cofkę i milionowe straty, ale także wyrzucił mnóstwo pływających w Morzu Bałtyckim śmieci. Na nagraniu zarejestrowanym przez spacerowiczkę, można zobaczyć plażę w Jantarze tuż po morskiej burzy. Widok nie napawa optymizmem.

opublikowano: 2019-01-12
Nietypowy ssak w Bałtyku. Zobacz film (wideo) Rybołówstwo, Ekologia

Nietypowy ssak w Bałtyku. Zobacz film (wideo)

„Duże rybokształtne zwierzę” w Bałtyku w okolicach Władysławowa. Takie zgłoszenia 30 grudnia trafiły do Stacji Morskiej im. Profesora Krzysztofa Skóry Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu. Świadkowie nie do końca wiedzieli, czy to wieloryb, delfin, a może rekin. Spotkanie z niezwykłym zwierzęciem udało się zarejestrować internetowej gazecie „super-polska.pl”.

opublikowano: 2019-01-11
Szanse i zagrożenia dla wzrostu spożycia polskich ryb - konferencja naukowa w Berlinie Rybołówstwo, Ekologia

Szanse i zagrożenia dla wzrostu spożycia polskich ryb - konferencja naukowa w Berlinie

Ministerstwo Gospodarski Morskiej i Żeglugi Śródlądowej wraz z Organizacją Producentów Ryb Jesiotrowatych, Instytutem Rybactwa Śródlądowego w Olsztynie oraz Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni jest organizatorem konferencji naukowej „Szanse i zagrożenia dla wzrostu spożycia polskich ryb”, która odbędzie się w dniach 18 – 19.01.2019 r. w Berlinie podczas międzynarodowych targów Grüne Woche.

opublikowano: 2019-01-08

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook