• <

Konkurs na projekt znaku graficznego obchodów 100. rocznicy utworzenia Marynarki Wojennej RP

jk

29.05.2017 09:35 Źródło: własne
Strona główna Marynarka Wojenna, Bezpieczeństwo Morskie, Ratownictwo Konkurs na projekt znaku graficznego obchodów 100. rocznicy utworzenia Marynarki Wojennej RP

Partnerzy portalu

Konkurs na projekt znaku graficznego obchodów 100. rocznicy utworzenia Marynarki Wojennej RP - GospodarkaMorska.pl

Rocznica w znaku - KONKURS na projekt znaku graficznego obchodów 100. rocznicy utworzenia Marynarki Wojennej RP. Masz talent plastyczny? Programy graficzne nie są ci obce? Weź udział w konkursie na projekt znaku graficznego obchodów 100. rocznicy utworzenia Marynarki Wojennej.

Regulamin konkursu i Karta zgłoszeniowa

Organizatorem konkursu jest Komitet Organizacyjny Obchodów 100. rocznicy utworzenia Marynarki Wojennej. W konkursie może wziąć udział każdy (z wyjątkiem członków komisji konkursowej i ich rodzin). Oprócz osób fizycznych mogą do niego przystąpić także polskie firmy specjalizujące się w projektowaniu znaków graficznych. Każdy uczestnik konkursu może złożyć maksymalnie trzy projekty.

Logo powinno być zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami projektowania tego typu znaków graficznych i wskazywać na profil działalności Marynarki Wojennej. Powinno też występować w połączeniu z napisem: 1918-2018. 100 lat Marynarki Wojennej.

Wybrany przez komisję konkursową projekt będzie przeznaczony do celów promocyjnych, identyfikacyjnych oraz reprezentacyjnych. Umieszczany ma być na plakatach, ulotkach, nośnikach elektronicznych i w Internecie, nośnikach reklamy zewnętrznej, gadżetach promocyjno-reklamowych, które będą związane z obchodami 100-lecia Marynarki Wojennej.

Znak graficzny musi znajdować się w podstawowej wersji kolorystycznej na sztywnej planszy w formacie A4 w następujących, podstawowych wymiarach: 15x15, 7x7, 1,5x1,5 cm (dopuszczalne są inne wymiary projektu, uzasadnione względami artystycznymi i zastosowanymi symbolami charakterystycznymi dla Marynarki Wojennej, jak np.: orzeł MW i kotwica). Do projektu należy załączyć wersję elektroniczną (w podstawowym oraz monochromatycznym wariancie kolorystycznym) na płycie CD/DVD w formacie pdf oraz jpg, w rozdzielczości minimum 300 dpi oraz w formatach cdr, ai, eps.

Projekty wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 30 czerwca 2017 roku (decyduje data stempla pocztowego). Autor projektu, który zostanie uznany przez komisję konkursową za najlepszy, otrzyma nagrodę finansową wysokości 5000 zł.

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.