• <

MŚJ w żeglarstwie: Brązowy medal Paszka i Reitera w klasie 420

pc

21.07.2018 09:13 Źródło: PAP
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie MŚJ w żeglarstwie: Brązowy medal Paszka i Reitera w klasie 420

MŚJ w żeglarstwie: Brązowy medal Paszka i Reitera w klasie 420 - GospodarkaMorska.pl

Kacper Paszek i Bartosz Reiter zajęli trzecie miejsce w klasie 420 w żeglarskich mistrzostwach świata juniorów World Sailing, które zakończyły się w amerykańskim Corpus Christi.

Zawodnicy Olsztyńskiego Klubu Żeglarskiego w ostatnim wyścigu zajęli trzecie miejsce i utrzymali taką pozycję w klasyfikacji generalnej.

Zwycięstwo już dzień wcześniej zapewnili sobie reprezentanci gospodarzy Joseph Hermus i Walter Henry. Srebrne medale zdobyli Australijczycy Otto Henry i Rome Featherstone.

W klasie RS:X piąte miejsca zajęli Weronika Marciniak oraz Aleksander Przychodzeń (oboje SKŻ ERGO Hestia Sopot), natomiast w Laser Radial szósta była Wiktoria Gołębiowska (MOS SSW Iława).