Wiadomości

Marynarz i pieniądze Edukacja, Rynek Pracy

Marynarz i pieniądze

Chęć rozwiązania problemów w zakresie wymiany walut, z którymi na codzień spotykał się Marcin Grabiński, pływający regularnie jako oficer okrętowy, zainspirowała go do wprowadzenia w życie nowego, lepszego rozwiązania biznesowego. Jego start up oparty na idei społecznościowej wymiany walut z powodzeniem zadebiutował na rynku.

opublikowano: 2017-02-26
Wisła w dziejach Polski – otwarcie II części wystawy stałej  w Muzeum Wisły w Tczewie Edukacja, Rynek Pracy

Wisła w dziejach Polski – otwarcie II części wystawy stałej w Muzeum Wisły w Tczewie

Wisła, jak mało która rzeka w Polsce, ma swoją historię, legendy, podania i zwyczaje. Jest stale obecna w twórczości malarskiej, literackiej, muzycznej. To nad Wisłą zlokalizowano dwie stolice Polski, to nad nią leżą miasta i miasteczka ważne dla historii i kultury polskiej. Wędrówka wzdłuż królowej polskich rzek to  lekcja dziejów Polski. Nowa wystawa stała w Muzeum Wisły, otwarta dla zwiedzających od 25 lutego 2017 r., pokazuje problematykę wiślaną w kontekście przeszłości, teraźniejszości i przyszłości oraz całe bogactwo i różnorodność zjawisk mieszczących się w słowie „Wisła”.

opublikowano: 2017-02-23
Konferencja Wychowanie Wodne w ZHP Edukacja, Rynek Pracy

Konferencja Wychowanie Wodne w ZHP

W ubiegły weekend (17-19.02.2017 roku) w Hotelu Nadmorskim w Gdyni odbyła się Konferencja Wychowanie Wodne w ZHP, w której wzięło udział ponad 100 instruktorów z całej Polski. Było to wydarzenie inaugurujące obchody Stulecia Harcerskiego Ruchu Wodnego w Polsce.

opublikowano: 2017-02-20
Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook