Wiadomości

Świąteczny żuraw dla bezdomnych Edukacja, Rynek Pracy

Świąteczny żuraw dla bezdomnych

Zielony żuraw na terenie Stoczni Cesarskiej zamieni się w świąteczną choinkę a tuż obok stanie wigilijny stół. Ta wyjątkowa inicjatywa, która ma pomóc bezdomnym to wspólna akcja Fundacji Społecznie Bezpieczni oraz firmy Stocznia Cesarska. Działalność tę można wesprzeć i przynieść ciepłe ubrania oraz kupić na miejscu bony przeznaczone na obiady dla potrzebujących.

opublikowano: 2018-12-18
Liderzy PPNT wybrani Edukacja, Rynek Pracy

Liderzy PPNT wybrani

Mają innowacyjne pomysły, odnoszą sukcesy, inspirują, a poprzez swoją działalność biznesową wyróżnili się w branży. W piątek, 14 grudnia, odbyła się gala rozdania nagród Lidera PPNT 2018. Statuetki wręczono w pięciu kategoriach. Dyrekcja Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego przyznała też nagrodę specjalną za szczególne osiągnięcia w ostatnich dwunastu miesiącach.

opublikowano: 2018-12-17
Grą i czekoladą – 130. urodziny Eugeniusza Kwiatkowskiego Edukacja, Rynek Pracy

Grą i czekoladą – 130. urodziny Eugeniusza Kwiatkowskiego

Grą miejską 29 grudnia rozpoczną się obchody 130. urodzin Eugeniusza Kwiatkowskiego. Atrakcja przygotowana przez Parlament Studentów Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni będzie początkiem dla dwudniowych uroczystości upamiętniających zasłużonego budowniczego Gdyni.

opublikowano: 2018-12-17
Dar Młodzieży w San Francisco Edukacja, Rynek Pracy

Dar Młodzieży w San Francisco

Najpiękniejszy polski żaglowiec, który opływa świat dookoła z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości już 18 grudnia dotrze do Stanów Zjednoczonych. San Francisco jest szesnastym portem Rejsu Niepodległości.

opublikowano: 2018-12-17
Szczecin: Obchody Grudnia '70 Edukacja, Rynek Pracy

Szczecin: Obchody Grudnia '70

48 lat temu w Szczecinie zginęło 16 osób, a ponad 100 zostało rannych. W poniedziałek szczecinianie uczcili pamięć ofiar protestu przeciwko ogłoszonym wtedy przez władze państwowe podwyżkom cen żywności.

opublikowano: 2018-12-17

Najczęściej czytane

Zapisz się
na bezpłatny newsletter
gospodarkamorska.tv Facebook